نگاه نزدیک زومیت به Powerbot، روبات‌ جاروبرقی سامسونگ

چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
سامسونگ در فروم ۲۰۱۵ خود، نسل جدید جاروبرقی‌های پاوربات را به نمایش در آورد. این جاروبرقی‌ها تا ۶۰ برابر قدرت مکش بالاتری نسبت به روبات‌های جاروبرقی موجود در بازار دارند. اگر مایل هستید با نحوه‌ی کارکرد این روبات‌ها بیشتر آشنا شوید، نگاه نزدیک زومیت را از دست ندهید.

همه از ایده‌ی روبات‌های جاروبرقی که بصورت خودکار و بدون دخالت انسان، شروع به تمیز کردن می‌کند، استقبال می‌کنند اما این ابزارها تا به امروز نتوانسته‌اند جایگزین مناسبی برای جاروبرقی‌های سنتی شوند چرا که قدرت مکش و تمیز کنندگی بسیار پایین داشتند. حال سامسونگ در نسل جدید جاروبرقی‌های خود قدرت مکش این ابزارها را تا ۶۰ برابر بیشتر از روبات‌های جاروبرقی رایج بازار ارتقاء داده است.

نگاه نزدیک زومیت به پاوربات سامسونگ:

دانلود رزولوشن 480p | تماشای ویدیو در یوتیوب رزولوشن 720p

سامسونگ در این جاروبرقی از برس‌های عریض‌تر از برس‌های بکار رفته در جاروبرقی‌های رایج بازار استفاده کرده است. این برس‌ها چهار برابر عریض‌تر از دیگر جاروبرقی‌ها شده‌اند تا سطح بیشتری را در هر بار حرکت، تحت پوشش خود قرار دهند.

سامسونگ در این جاروبرقی‌ها از سیستم مسیر یابی و راهنمای جدید استفاده کرده است که به کمک سنسورهای در نظر گرفته شده برای آن، نقشه‌ی کاملی از محلی که در آن مشغول به کار می‌شود، تهیه می‌کنند تا راحت‌تر بتواند کل سطح منزل یا محل کار شما را نظافت کند و سریع‌ترین مسیر برای بازگشت به محل استیشن دستگاه را پیدا کند.

سامسونگ قصد دارد این جاروبرقی‌ها را وارد بازار خاورمیانه و آفریقا کند.

نظر شما در باره‌ی این نوع از جارو برقی‌ها چیست؟

مطالب مشابه

نظرات