نیم‌نگاه زومجی: نسخه دمو بازی Pro Evolution Soccer 2016

نیم‌نگاه زومجی: نسخه دمو بازی Pro Evolution Soccer 2016

 دوباره در حال نزدیک شدن به روزهای فوتبالی صنعت بازی‌های ویدیویی هستیم. چند روز پیش نسخه دمو بازی PES 2016 منتشر شد. به همین مناسبت ما رو‌به‌روی دوربین زومجی قرار گرفتیم و به تقابلی صمیمی در این بازی پرداختیم. تماشای این قسمت از نیم‌نگاه زومجی را از دست ندهید!

همزمان با آغاز لیگ‌های اروپایی و داغ شدن تب فوتبال در سرتاسر جهان، بازی‌های ویدیویی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. دوباره با رسیدن به روزهای پایانی فصل تابستان، می‌توانیم منتظر عرضه نسخه‌های جدید دو بازی فوتبالی فیفا و Pro Evolution Soccer باشیم. عرضه نسخه دمو جدیدترین بازی از مجموعه PES ما را مجاب کرد تا این بازی را وارد آیتم ویدیویی نیم‌نگاه کرده و به انجام آن بپردازیم. 

ما در این نیم‌نگاه رو‌به‌روی یکدیگر قرار گرفته و یک بازی فوتبال را انجام دادیم تا شما را هر چه بیشتر و نزدیک‌تر با جو بازی آشنا کنیم. تمامی الفاظ و صحبت‌های انجام شده در این ویدیو صرفا جنبه شوخی داشته و جهت گرم‌تر کردن ویدیو بوده است. 

سخن را کوتاه کرده و شما را به تماشای این قسمت از آیتم ویدیویی نیم‌نگاه دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدیو با کیفیت 360p | دانلود ویدیو با کیفیت HD 720p | تماشا در یوتیوب

تهیه شده در زومجی

اگر به اخبار بازی و سرگرمی علاقه‌ دارید، به زومجی سر بزنید. شما همچنین می‌توانید آخرین رخدادهای زومجی را از صفحه‌ی  اینستاگرام زومجی دنبال کنید.

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده