زومجی: با ثروتمندترین گیمرهای حرفه‌ای دنیا آشنا شوید

زومجی: با ثروتمندترین گیمرهای حرفه‌ای دنیا آشنا شوید

آیا تا به حال تصور کرده‌اید که می‌شود از طریق انجام بازی‌های ویدویی به ثروتی هنگفت دست پیدا کرد؟ شاید حداقل برای ما این در حد یک رؤیا باشد؛ اما گیمرهایی هستند که صاحب ثروت‌های میلیونی فقط از طریق انجام بازی‌ و شرکت در مسابقات حرفه‌ای شده‌اند. در ادامه با ثروتمندترین گیمرهای حرفه‌ای دنیا آشنا شوید.

بر اساس آخرین آمارها، عنوان ثروتمندترین ورزشکار دنیا به فلوید می‌وتر، بوکس باز آمریکایی با ۱۰۵ میلیون دلار درآمد در سال تعلق دارد. بعد از او نام کریستیانو رونالدو با ۸۰ میلیون دلار درآمد سالیانه می‌درخشد. حال تصور کنید با انجام روزانه‌ی سرگرمی‌ مورد علاقه‌تان، به این مقدار سرمایه دست پیدا کنید. سرگرمی‌ای که به سختی می‌توان آن را حتی یک شغل نامید.

دنیای شلوغ و پر حاشیه‌ی ورزشکاران بزرگ با جهان کوچک گیمرها تفاوت زیادی دارد. اگر از دید شما بهترین راه درآمد در دنیای بازی مشارکت در عمل ساخت آن باشد، هیچوقت تصور اینکه حساب بانکی ل‌برون جیمس ، بازیکن World of Warcraft که معادل ۷۲.۳ میلیون دلار است را نخواهید داشت! مانند همه‌ی ورزشکاران درجه یک، اگر واقعاً مهارت خاصی در پیروزی داشته باشید، توانایی پولسازی را خواهید داشت. حقیقت این است که شاید حساب بانکی شما هیچوقت با تایگر وودز برابری نکند؛ اما از دستاورد چند ساعت سر و کله زدن با نوب‌‌ها متعجب خواهید شد.

در این مقاله به بررسی وضعیت زندگی و درآمد ۸ گیمر ثروتمند خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است در این مقاله تنها به درآمد خالص آن ها از جوایزشان اشاره شده و درآمد اضافی حاصل از هزینه اسپانسر و دیگر ورودی ها محاسبه نشده‌اند.

برای مطالعه‌ی کامل این مقاله به زومجی مراجعه کنید

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید