نسخه‌ی ویژه و محدودِ اسمارت Fortwo، رونمایی شد

نسخه‌ی ویژه و محدودِ اسمارت Fortwo، رونمایی شد

 شرکت‌های اسمارت و برابوس، نسخه‌ی ویژه‌ای از مدل فورتو در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ رونمایی کردند.

پس از رونمایی از مدل مفهومی EQ ForTwo که در قالبِ افق برنامه‌ی اشتراک خودروی برند اسمارت معرفی شد، نسخه‌ی ویژه‌ای از مدل فورتو با توانایی‌های فنی بالا رونمایی شد.

15th Anniversary Edition Smart Fortwo

اسمارت و برابوس، نسخه‌ی ویژه‌‌ای از مدل‌های کروک و کوپه فورتو، به‌عنوان یادبود ۱۵ ساله، در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ معرفی کردند. این نسخه‌ی تولید محدود که فقط ۱۵۰ دستگاه از آن ساخته خواهد شد، با پیشرانه‌های توربوشارژ یا برقی در دسترس خواهد بود. پیش‌فروش این نسخه‌ی ویژه، برای مشتریان اروپایی شروع شده است و سفارشات در پایان سال جاری میلادی تحویل داده می‌شوند.

شرکت اسمارت بهبودهای مهمی برای مدل‌های تولیدی خود در نظر گرفته است. برای مثال، در حال حاضر سیستم ترمز کمکی فعال به‌عنوان آپشن عرضه می‌شود. سیستم صوتی اسمارت نیز علاوه بر داشتن پورت شارژ USB، به کنترل صوتی سیری مجهز می‌شود و پکیچ Cool & Media به قابلیت شناسایی مکان‌های شارژ عمومی مجهز شده است.

15th Anniversary Edition Smart Fortwo

آپشن روکش‌های پارچه‌ای و چرم مصنوعی به رنگ سیاه و قهوه‌ای، رینگ‌های ۱۵ اینچی به رنگ سیاه و رنگ قهوه‌ای پاییزی برای بدنه نیز در دسترس خواهد بود.

در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷، قابلیت شخصی‌سازی فضای داخلی اسمارت فورتو، توسط یک اپلیکشین برای بازدیدکنندگان وجود دارد که پس از پایان کار می‌توان تصاویر پرینت شده‌ی مدل شخصی‌سازی شده را دریافت کرد.

منبع motor1

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید