۵۶ میلیون نفر در حال تجربه بازی کریپتویی تپ‌سواپ هستند

سه‌شنبه ۵ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
تپ سواپ
مدیرعامل تلگرام با انتشار پستی درمورد موفقیت بزرگ تپ‌سواپ در جذب مخاطب، تعداد کاربران این بازی کریپتویی را ۵۶ میلیون‌ نفر اعلام کرد.
تبلیغات

در بازار داغ مینی‌اپ‌های تلگرامی که خود را به‌عنوان بازی‌های کریپتویی معرفی می‌کنند، تپ سواپ در کنار نام‌های دیگری مثل نات کوین، همستر کامبت و بلوم می‌درخشد. این پروژه موفق شد مدت کوتاهی پس‌ از راه‌اندازی اولیه میلیون‌ها کاربر را به‌ خود جذب کند و اکنون تعداد کاربران به ۵۶ میلیون نفر رسیده است.

مدیرعامل تلگرام با انتشار پستی در کانال رسمی خود نوشت:‌ «مینی‌اپ تپ سواپ، تلگرام را تحت‌تأثیر قرار داده است و اکنون ۵۶ میلیون کاربر دارد. این محبوبیت سرسام‌آور فقط در مدت چندماه و بدون هیچ‌ بازاریابی‌ای به‌دست آمد.»

پاول دورف اعلام کرد تعداد کاربران تپ سواپ به‌تنهایی بیشتر از کل پروژه‌های قدیمی مبتنی‌بر بلاک چین است. او همچنین تصمیم تیم سازنده‌ی بازی را برای توزیع و تولید توکن آینده‌ی خود روی بلاک‌چین TON، اقدامی عاقلانه توصیف کرد.

تپ سواپ نوعی بازی تلگرامی کریپتویی در سبک Tap to Earn به‌حساب می‌آید و روش اصلی کسب سکه‌های مجازی در آن، ضربه‌زدن روی نمایشگر گوشی است. ظاهراً این پروژه قصد دارد طی هفته‌های آینده توکن خود را روی شبکه‌ی TON راه‌اندازی و بخشی از آن‌ها را ازطریق ایردراپ میان کاربرانی که در مینی‌اپ پروژه شرکت کرده‌اند، توزیع کند.

این مقاله حاوی توصیه‌ی اقتصادی زومیت نیست. خطر از‌‌دست‌‌دادن سرمایه در هر سرمایه‌گذاری‌‌‌‌ای وجود دارد و فرد باید پس از مطالعه و تحقیق، خودش تصمیم نهایی را اتخاذ کند و مسئولیت آن را بر‌‌عهده بگیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات