آموزش محاسبه زمانی که برای مشاهده وب سایت های متفرقه گذرانده اید

آموزش محاسبه زمانی که برای مشاهده وب سایت های متفرقه گذرانده اید

در اینترنت اطلاعات مفیدی وجود دارد که مطالعه آنها می تواند دانش شما را افزایش دهد. ولی گاهی اوقات، کسب این اطلاعات و گشت و گذار در اینترنت می تواند وقت شما را تلف کند. در این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه زمان تلف شده خود در اینترنت را محاسبه کنید و بدانید چه مقدار زمان صرف گشت و گذار در هر سایت کرده اید.

ابتدا نرم افزار Gold Limiter را دانلود و نصب کنید. حجم برنامه زیاد نیست و می توانید به راحتی آن را نصب کنید.

قدم اول

برای استفاده از Gold Limiter، آن را از منوی استارت، اجرا کنید. نام و ایمیل خود را در صفحه اول وارد کنید و در صفحه دوم برای خود اکانت بسازید.

monitor-spent-time-on-net

برای ساخت اکانت نام کاربری، رمز عبور، تکرار رمز عبور، سئوال امنیتی و پاسخ آن را وارد کنید. این کار برای بالا بردن امنیت شما است تا به این ترتیب کاربر دیگری نتواند گزارش مربوط به زمان صرف شده شما در اینترنت را مشاهده کند.

monitor-spent-time-on-net1

قدم دوم

اکنون باید تنظیمات مربوط به "بازه زمانی گشت و گذار در وب سایت های مختلف و روش ارسال گزارش" را اعمال کنید. با زدن دکمه Next می توانید تنظیمات پیشفرض را برای این قسمت انتخاب کنید. در قسمتی که مربوط به در نظر گرفتن بازه زمانی است، همه روزهای هفته را انتخاب کنید چراکه این برنامه به طور پیشفرض شنبه و یکشنبه را در نظر نمی گیرد.

monitor-spent-time-on-net2

قدم سوم

با انتخاب گزینه Report ، وب سایت های مختلفی که بیش از 5 دقیقه در آنها زمان گذاشتید به شما نمایش داده خواهند شد. به این ترتیب در پایان روز مشاهده خواهید کرد که چه وب سایت هایی بیشتر، زمان شما را تلف کرده اند.

monitor-spent-time-on-net5

اگر نتیجه گزارش حاصل از GoldLimiter برای شما جالب بوده است، در قسمت نظرات، آن را با ما در میان بگذارید.

منبع: Cnet

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده