مدل مفهومی بوگاتی ویرون اصلی، برای اولین بار پس از سال ۱۹۹۹ به نمایش گذاشته می‌شود

مدل مفهومی بوگاتی ویرون اصلی، برای اولین بار پس از سال ۱۹۹۹ به نمایش گذاشته می‌شود

تاکنون نسخه‌ها و مدل‌های مختلفی از بوگاتی ویرون تولید شده‌اند؛ اما مدل مفهومی اصلی این خودرو تاکنون تنها در سال ۱۹۹۹ در نمایشگاه خودروی توکیو به صورت عمومی به نمایش گذاشته شده‌است. حال این خودروساز اعلام کرده‌است که طرح مفهومی ویرون EB 18/4 اصلی که آغازگر تمامی مدل‌های بوگاتی ویرون است را بار دیگر به نمایش خواهد گذاشت.

با وجود تمامی نسخه‌های اختصاصی و انواع مختلفِ بوگاتی ویرون که سال به سال تولید می‌شوند، شاید اکنون زمان مناسبی باشد تا نگاهی به خودرویی که همه‌ی این مدل‌ها از آن آغاز شدند، بیاندازیم. بوگاتی اعلام کرده‌است که تحقیقات طراحی ویرون EB 18/4 اصلی را در نمایشگاه سالن رتروموبیل پاریس نمایش داده خواهد شد. بعد از آغاز به کار این مدل مفهومی در نمایشگاه خودروی توکیو در سال ۱۹۹۹، این نخستین باری است که این خودرو به صورت عمومی به نمایش گذاشته خواهد شد.

نگاهی به تصاویر بوگاتی ویرون اصلی در حالت طرح مفهومی به ما یادآور خواهد شد که این خودروساز در ساختن مدل ۱۰۰۱ اسب بخاری سال ۲۰۰۵ تا حد بسیار زیادی از طراحی نخستین آن پیروی کرده‌است. با دیدن تصاویر  مدل اصلی این خودرو ، می‌توان از مقایسه منحنی‌های زیبای آن  با ویرون ۱۶.۴ گراند اسپورت ویتسه ( یک مدل بروز شده‌ی بدون سقف با ۱۲۰۰ اسب بخار قدرت و سرعت نهایی ۴۱۰ کیلومتر بر ساعت) لذت برد.

تصاویر مربوط به بوگاتی ویرون اصلی ۱۹۹۹

تصاویر مربوط به ویرون ۱۶.۴ گراند اسپورت ویتسه ۲۰۰۵

[widgetkit id=780]

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده