اپل مدیر کیفی فیات کرایسلر را به استخدام خود در آورد

اپل مدیر کیفی فیات کرایسلر را به استخدام خود در آورد

اپل همچنان در حال استخدام متخصصین فعال در حوزه‌ی خودروسازی است و در آخرین اقدام خود نیز موفق شده تا داگ بتز را که پیش‌تر مدیر کیفی کمپانی فیات کرایسلر را بر عهده داشت، به استخدام خود درآورد.

به گزارش وال استریت ژورنال، اپل موفق شده تا مدیر فنی کمپانی فیات کرایسلر را که از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۴ در این کمپانی مشغول به کار بوده، جذب کند. هنوز مشخص نیست که بتز در این کمپانی عهده‌دار چه وظیفه‌ای خواهد بود، اما با توجه به سابقه‌ی شغلی وی، می‌‌توان انتظار داشت که بتز در اپل وظیفه‌ی سامان‌دهی و شکل دادن به بخش ساخت خودروها را در اختیار خواهد گرفت.

پیش از این اپل استخدام‌های دیگری نیز داشته که از جمله‌ی آن می‌توان به پال فورجیل، معاون انستیتو فناوری سیستم‌های هوشمند فدرال سوییس اشاره کرد. با توجه به استخدام شمار دیگری از متخصصانی که در حوزه‌ی بینایی ماشین و روباتیک فعالیت می‌کنند، باید منتظر باشیم تا در آینده‌ی نزدیک اخبار رساتری در رابطه با فعالیت برای تولید خودروهای هوشمند توسط کوپرتینویی‌ها منتشر شود.

بسیاری از گمانه‌ها حکایت از این دارد که این خودرو تا سال ۲۰۲۰ میلادی رونمایی نخواهند شد؛ هرچند اپل به روشنی در حال کنار هم قراردادن قطعات پازلی است که نتیجه‌ی آن رونمایی از خودروی هوشمند این کمپانی خواهد بود.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده