فراری 458 نسخه نیکی لائودا وارد بازار شد

فراری 458 نسخه نیکی لائودا وارد بازار شد

فراری نسخه‌ی جدیدی از خودرو جذاب فراری 458 را با نام نیکی لائودا، راننده‌ی اسبق تیم فرمول یک وارد بازار کرده است.

فراری 458 یکی از جذاب‌ترین مدل‌های این کمپانی است که طرفداران خاص خودش را دارد. فراری نسخه‌ای از مدل 458 را به نام راننده‌ی اسبق تیم فرمول یک، نیکی لائودا نامگذاری و روانه‌ی بازار کرد. در ادامه با زومیت همراه باشید.

فراری با ساخت مدل 458 خود توانسته این خودرو را در میان ابرخودروهای مورد توجه قرار دهد. این خودرو از یک پیشرانه‌ی ۴۴۹۹ سی‌سی هشت سیلندر خورجینی بهره می‌برد که توان دورگیری موتور این خودرو را تا ۹۰۰۰ دور بردقیقه افزایش می‌دهد.

Ferrari

شاید این مدل جدید فقط یک 458 عادی با رنگ‌آمیزی متفاوت به نظر رسد ولی این خودرو با دوخت جدید صندلی‌ها توانسته جلوه‌ی خاصی به نماد اسب این فراری بدهد. همان‌طور که گفته شد نام این نسخه از 458 را نیکی لائودا نهاده اند که یادآور دوران طلایی تیم فراری در مسابقات فرمول یک باشد. یکی از دارندگان خودروی برلینتا، رنگ‌آمیزی این خودرو به شیو‌ه‌‌ای که بیانگر دوران درخشان اسکودریا باشد را برای ادای احترام به فراری درخواست کرد.

Ferrari

بنا به این درخواست سقف این خودرو به رنگ سفید رنگ‌آمیزی شده است که نمایانگر پرچم ایتالیا باشد و همچنین از رینگ‌هایی به رنگ طلایی در خودروی مذکور استفاده شده است.

فراری برای این خودرو قیمتی معادل ۲۶۰ هزار پوند تعیین کرده که خریداران می‌توانند با پرداخت این مبلغ صاحب یکی از خاص‌ترین فراری‌ها شوند. باید به این نکته نیز توجه داشت که آخرین باری که 458 در سال ۲۰۱۴ به فروش گذاشته شد قیمتی برابر ۲۸۵ هزار پوند داشت. 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده