با مزدا MX-5 آیکون مدل ۲۰۱۶ آشنا شوید

با مزدا MX-5 آیکون مدل ۲۰۱۶ آشنا شوید

مزدا در فستیوال گود وود سال جاری مدل خاصی از رودستر محبوب خود را با نام MX-5 Icon Special Edition معرفی می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این خودرو با زومیت همراه باشید.

مزدا در فستیوال گود وود امسال از نسخه‌ی خاصی از مدل MX-5 با نام MX-5 آیکون اسپشیال ادیشن رونمایی خواهد کرد. این مدل از مجموعه‌ی انتقال نیروی SE-L NAV استفاده می‌کند و پیش‌بینی می‌شود که با تجهیر به نسل چهارم پیشرانه‌های اسکای اکتیو مزدا توجه بسیاری را به خود جلب کند.

در بخش تغییرات ظاهری، مزدا MX-5 آیکون با دو رنگ مشکی میکا و سفید کریستالی و به همراه بهینه‌سازی‌هایی در بخش تجهیزات و ظاهر نسبت به مدل قبلی عرضه خواهد شد.

مزدا MX-5

نکته‌ای که در نمای ظاهری این خودرو بیش از هر چیزی توجه را به خود جلب می‌کند، رنگ قرمز آینه‌های جانبی، بالچه‌ی عقب و نوار دور بدنه است. دیگر جذابیت‌های ظاهری این مدل را نیز رینگ‌های زیبای ۱۶ اینچی مستحکم و همچنین تودوزی چرم داخل کابین تشکیل می‌دهند.

در فستیوال گود وود امسال، بازدیدکنندگان شاهد رونمایی از این خودرو به همراه موسیقی زنده خواهند بود، ضمن اینکه در این رویداد مدل‌‌های قبلی MX-5، مدل جدید MX-5 RF Plus، مزدا MX-5 Speedster و خودروی مغهومی اسپایدر نیز به نمایش در خواهند آمد.

مزدا MX-5

مزدا MX-5 RF پس از رونمایی رسمی در سال آینده به تولید خواهد رسید. بد نیست بدانید که تولید این مدل محدود خواهد بود، بنابراین اگر قصد سفارش آن را دارید بهتر هر چه زودتر برای پیش فروش آن اقدام کنید.  

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده