فاش شدن تصاویر استون مارتین DB11 پیش از معرفی رسمی

فاش شدن تصاویر استون مارتین DB11 پیش از معرفی رسمی

استون مارتین DB11 بدون شک یکی از مهم‌ترین محصولات نمایشگاه خودرو ژنو 2016 خواهد بود. حال پیش از رونمایی از این خودرو، تصاویر رسمی آن فاش شده است.‌ برای مشاهده‌ی جدید‌ترین شاهکار استون مارتین، با زومیت همراه باشید.

نمایشگاه خودروی ژنو 2016 به طور رسمی از فردا آغاز به کار خواهد کرد. با این حال تصاویر تعدادی از خودرو‌هایی که برای معرفی در این نمایشگاه برنامه‌ریزی شده‌اند، پیش از رونمایی فاش شده‌اند. استون مارتین DB11 یکی از این محصولات است. آخرین شاهکار تولید کننده‌ی خودرو‌های لوکس بریتانیایی، جایگزین مدل موفق DB9 خواهد شد.

استون مارتین DB11 به طور خلاصه بسیار جذاب و زیبا است. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، این خودرو بسیاری از المان‌های طراحی مدل DB10 که به صورت اختصاصی برای آخرین نسخه‌ی فیلم 007 تولید شده بود، را به همراه دارد. چراغ‌های جلو و فضای صندوق عقب بخش‌هایی از DB11‌ است که از خودروی جیمز باند به عاریت گرفته شده است.

المان‌هایی از ابرخودروی وان 77 نیز در بخش‌های مختلف DB11 مشاهده می‌شود. به احتمال فراوان خودروی جدید استون مارتین به پیشرانه‌ی ۱۰ سیلندر ۵.۲ لیتری مجهز خواهد شد که پیش‌تر در DB10 به کار رفته بود. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این خودرو باید تا زمان معرفی رسمی آن در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۶ منتظر ماند.

استون مارتین DB11

نظر شما در رابطه با استون مارتین DB11‌ چیست؟

برای مشاهده‌ی تمامی مطالب مرتبط با این رویداد مهم به صفحه‌ی نمایشگاه خودروی ژنو 2016 مراجعه کنید.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده