مک‌ لارن پی 1 جدید با بدنه بدون رنگ

مک‌ لارن پی 1 جدید با بدنه بدون رنگ

نمایشگاه ماشین ژنو، ماه آینده، میزبان معتبرترین برندهای اتومبیل‌سازی و طراحی‌های جدید آن‌ها خواهد بود. در این میان «مک‌لارن» نه تنها به دنبال معرفی یک مدل جدید است بلکه «P1» و «675LT Spider» خود را نیز در طرح‌های شخصی‌سازی شده ارائه خواهد کرد.

 ماه آینده در نمایشگاه ماشین ژنو، «مک‌لارن» نسخه‌های منحصر به فردی از دو سوپرماشین سولد-اوت شده خود را در مقابل برخی از ثروتمندترین مردم اروپا به نمایش خواهد گذاشت. نخست P1 خواهد بود. ۳۷۵ ماشین تولید شده از این مدل دو ماه پیش به طور کامل به فروش رسید. دیگری 675LT Spider است که ۵۰۰ نسخه‌ی اولیه آن در دو هفته به فروش رسید. حال این شرکت بریتانیایی قرار است به خریداران خود گزینه‌های شخصی‌سازی منحصر به فردی که بخاطر آن شهرت دارد را معرفی کند.

P1 که توسط تیم عملیات ویژه‌ی مک‌لارن (MSO) شخصی‌سازی شده است؛ هیچ رنگی به خود نخواهد داشت و تنها فیبر کربن آبی رنگ این ماشینِ هایبرید در این نمایشگاه به نمایش در خواهد آمد. («بوگاتی» کاری مشابه این را در سال ۲۰۰۹ با « Veyron Grand Sport Sang Bleu» خود انجام داد و در سال ۲۰۱۰ نیز یکی دیگر از ماشین‌های سری Veyron Grand Sport را به این شکل به نمایش گذاشت.)

mclaren

از به‌روزرسانی‌های دیگر این نسخه می‌توان به چرخ‌های براق مشکی و تودوزی مشکی رنگ جیر با دوخت آبی اشاره کرد. شاید جالب‌ترین تغییر، صفحه‌ی طلای ۲۴ عیاری است که سپر اگزوز را پوشش می‌دهد تا ادای احترامی به مدل افسانه‌ای «F1» این شرکت باشد. MSO این گزینه را در تمام مک‌لارن‌های خریداری شده ارائه می‌دهد؛ به علاوه‌ی رگه‌های طلای ۲۴ در رنگ بدنه ماشین که پیش از این در مدل « 650S Spider Al Sahara 79» دیده شدند.

mclaren

مدل «675LT Spider» نیز در رنگِ رتروی آبی و خاکستری به نمایش درخواهد آمد و تنها بخشی از بدنه‌ی خود را بدون رنگ و با فیبرکربن مشکی به نمایش خواهد گذاشت. این بخش‌ها شامل سقف جمع‌شدنی ماشین، کناره‌ها، لبه‌های پایینی، دریچه‌های جلویی هوا، سپرهای عقب و بخش زیرین بال‌ عقبی ماشین خواهد شد. در سپر اگزوز این ماشین نیز طلای ۲۴ به کار رفته است که مستقیما به موتور در عقب ماشین متصل شده‌اند.

mclaren 675LT Spider

در کنار این‌ها مک‌لارن قصد دارد یک ماشین جدید را در ژنو معرفی کند که به احتمال زیاد نسخه‌‌ی جدید از 570s coupe خواهد بود؛ که برعکس مدل‌های لوکس P1 و 675LT Spider، برای مشتریان عادی ساخته شده است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده