نسخه نهایی سوبارو لیورگ رونمایی شد

نسخه نهایی سوبارو لیورگ رونمایی شد

نسل جدید استیشن واگن سوبارو با نام لیورگ (Levorg) از امسال تولید می‌شود. این محصول زبان طراحی جدید سوبارو برای محصولات آینده را نشان می‌دهد.

در سال‌های اخیر، لیورگ نسخه‌ی استیشن واگن از سوبارو لگاسی محسوب می‌شود که البته اسپرت‌تر و کمی کوچک‌تر است. این محصول مخصوص بازار ژاپن تولید می‌شود؛ اما احتمالا با نسل جدید به اروپا نیز وارد خواهد شد. طراحی لیورگ ۲۰۲۰ نمای ظاهری WRX و ایمپرزا را در سال‌های آینده تحت‌تأثیر قرار خواهد داد.

Subaru Levorg STI

در نمایشگاه خودرو توکیو ۲۰۲۰، نسخه‌ی STI سوبارو لیورگ رونمایی شد که درمقایسه‌با مدل استاندارد، تجهیزات اسپرت بیشتری داشت. مدل قبلی از پیشرانه‌ی دولیتری توربوشارژ با قدرت ۳۰۰ اسب‌بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتن‌متر استفاده می‌کرد؛ اما احتمالا نسل جدید عملکرد مشابه را با موتور باکسر ۱/۸ لیتری توربوشارژ ارائه خواهد کرد. مشابه دیگر مدل‌های ساخت سوبارو، لیورگ هم مجهز به سیستم دودیفرانسیل تولید می‌شود؛ اما برای اولین‌بار به راننده اجازه می‌دهد با انتخاب حالت‌های رانندگی متنوع، عملکرد پیشرانه و سختی فرمان و تقسیم گشتاور بین محورهای جلو و عقب را مدیریت کند.

هنوز تصویری از فضای داخلی لیورگ ۲۰۲۰ منتشر نشده است. تولید این محصول حدود ۶ ماه دیگر شروع خواهد شد و قیمتش درحدود ۳۵ هزار دلار خواهد بود.

 

 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده