مرسدس بنز AMG CLA 35 شوتینگ بریک رونمایی شد

مرسدس بنز AMG CLA 35 شوتینگ بریک رونمایی شد

استیشن واگن مرسدس بنز AMG CLA 35 شوتینگ بریک ۳۰۲ اسب‌بخار قدرت دارد و ظرف ۴.۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت می‌رسد.

خودروهای زیادی هستند که خریداران در ایالات متحده هرگز آن‌ها را دریافت نمی‌کنند. چنین خودروهایی هم عملکردمحور و هم دارای سبک بدنه خاصی هستند که آمریکایی‌ها از آن‌ها لذت می‌برند؛ از جمله این خودروها می‌توان به استیشن واگن اشاره کرد. بنابراین هنگامی یکی از شرکت‌های خودروسازی (اغلب آلمانی) واگن عملکردمحور جدیدی معرفی کند که برای فروش وارد ایالات متحده نمی‌شود، این موضوع غم‌انگیز اما قابل فهم است. مرسدس بنز از مدل CLA شوتینگ بریک (CLA Shooting Brake) رونمایی کرد؛ استیشن واگن ظریفی که می‌تواند حسادت هر فردی را برانگیزد. مرسدس AMG CLA 35 شوتینگ بریک، عملکرد کاربردی را در پکیجی لوکس قرار داده است.

Mercedes-AMG CLA 35 Shooting Brake / مرسدس بنز CLA 35 شوتینگ بریک

زیر کاپوت، پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژر چهار سیلندر قرار دارد که ۳۰۲ اسب‌بخار قدرت تولید می‌کند و به جعبه‌دنده هفت سرعته دوکلاچه مرسدس متصل می‌شود. به‌لطف سیستم چهار چرخ محرک AMG پرفورمنس 4MATIC، قدرت به چهار چرخ انتقال داده خواهد شد. مرسدس بنز ادعا می‌کند که AMG CLA 35 شوتینگ بریک می‌تواند صفر تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت را در ۴.۹ ثانیه طی کند که مشابه مدل استاندارد CLA 35 است. بیشینه سرعت آن نیز به‌صورت الکترونیکی به ۲۵۰ کیلومتربرساعت محدود می‌شود.

Mercedes-AMG CLA 35 Shooting Brake / مرسدس بنز CLA 35 شوتینگ بریک

درحالی‌که مرسدس بنز خودروی رونمایی‌شده را به رنگ زرد روشن رنگ‌آمیزی کرده است، ظاهر کلی آن مقهور این رنگ می‌شود. مرسدس بنز AMG CLA 35 شوتینگ بریک با رینگ‌های ۱۸ اینچی استاندارد همراه است و رینگ‌های ۱۹ اینچی نیز اختیاری هستند. شوتینگ بریک جدید از کیت بدنه منحصربه‌فرد و خروجی اگزوز دوگانه بهره می‌برد. پنج حالت رانندگی در میان انتخاب‌های AMG داینامیک وجود دارد که شامل اسموث‌نس، کامفورت، اسپرت، اسپرت پلاس و شخصی می‌شود. همچنین AMG Track Pace به‌عنوان آپشن ارائه می‌شود که بخشی از سیستم سرگرمی و اطلاعاتی  MBUX است و می‌تواند بیش از ۸۰ داده خاص خودرو، از جمله سرعت و شتاب را ثبت کند.

Mercedes-AMG CLA 35 Shooting Brake / مرسدس بنز CLA 35 شوتینگ بریک

مشتریان در ایالات متحده قادر نخواهند بود که مرسدس بنز AMG CLA 35 شوتینگ بریک و نسخه اسپرت CLA 45 را هر زمان که خودروساز آلمانی آن‌ها را معرفی می‌کند، دریافت کنند. مرسدس بنز AMG CLA 35 شوتینگ بریک نیز یکی دیگر از میوه‌های ممنوعه‌ای است که آمریکایی‌ها نمی‌توانند داشته باشند. با چنین مشخصاتی، شوتینگ بریک مرسدس بنز بسیار عالی به نظر می‌رسد، عملکرد مناسب برای رضایت مشتریان دارد و خودرویی کاربردی است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده