پورشه کاین توربو با تیونینگ تک آرت رونمایی شد

پورشه کاین توربو با تیونینگ تک آرت رونمایی شد

شرکت تیونینگ Techart از کیت جدید خود برای پورشه کاین توربو رونمایی کرد که قدرت این شاسی بلند را تا ۶۴۰ اسب بخار افزایش می‌دهد.

شرکت تک آرت، سر انجام از کیت کامل تیونینگ برای جدیدترین مدل پروشه کاین رونمایی کرد. این مجموعه، یکی از اساسی‌ترین و کامل‌ترین کیت‌های تیونینگ پورشه کاین است که بهینه‌سازی فنی و ظاهری خودرو می‌شود.

در بخش بیرونی، شاهد نصب یک کیت بدنه‌ی آیرودینامیک روی پورشه کاین توربو هستیم که ظاهر این خودرو را تغییر داده است. اصلی‌ترین بخش‌های این کیت بدنه اسپویلر دوتکه در جلو، کاپوت فیبر کربن به همراه ورودی‌های هوا، دیفیوزر عقب و اسپویلر بزرگ سقف هستند. در بخش‌ پایینی سپر عقب نیز چهار خروجی اگزوز از جنس تیتانیوم قرار گرفته‌اند که روی آن‌ها روکشی از الیاف کربن کشیده شده است.

2019 TechArt Porsche Cayenne

TechArt همچنین از رینگ‌های جدید ۲۲ اینچی خود که Formula V نام دارند در این خودرو استفاده کرده است. این رینگ‌ها ظاهری بسیار شکیل و زیبا دارند و زیبایی پورشه کاین جدید را دوچندان کرده‌اند. برای بدنه نیز TechArt رنگ‌آمیزی دو رنگ را در نظر گرفته است و بخش بالایی خودرو را به رنگ مشکی رنگ کرده است. بخش دیگر پورشه کاین جدید که توسط این شرکت مورد تغییر و ارتقا قرار گرفته است، پیشرانه‌ی این خودرو است. techart اقدام به بازنگری در برنامه‌ی موتور خودرو کرده است و برنامه‌ی Techtronic را روی ECU پیشرانه‌ی پورشه کاین توربو نصب کرده است.

2019 TechArt Porsche Cayenne

با اعمال این تغییرات قدرت پورشه کاین جدید از ۵۴۲ اسب بخار به ۶۴۰ اسب بخار و گشتاور آن از ۷۷۰ نیوتون متر به ۹۰۰ نیوتون متر افزایش پیدا کرده است. با چنین قدرت و گشتاوری، پورشه کاین TechArt می‌تواند در عرض ۳.۷ ثانیه سرعت خود را از صفر به یکصد کیلومتر بر ساعت برساند و حداکثر سرعت آن نیز ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت است.

2019 TechArt Porsche Cayenne

TechArt برای ارتقا صدای پیشرانه‌ی V8 این خودرو اقدام به نصب یک کیت اگزوز اسپرت روی پورشه کاین توربو کرده است. این کیت اگزوز مجهز به سوپاپ‌های کنترل صدا است و می‌توان از داخل خودرو و با استفاده از یک کلید صدای اگزوز را تغییر داد. از آنجایی که راننده قرار است در داخل خودرو از رانندگی لذت ببرد، TechArt برنامه‌ی جامعی را برای ارتقا کابین پروشه کاین در نظر گرفته است.

2019 TechArt Porsche Cayenne

تک آرت، با یکی از شرکت‌های معروف در زمینه‌ی محصولات لوکس با نام رالف بنز همکاری کرده است تا صندلی‌های بسیار راحت برای کاین توربو طراحی شود. این بخش، دارای روکش ویژه‌ای است و به طور اختصاصی توسط رالف بنز  تولید شده. روکش این صندلی‌ها، بسیار با دوام و در برابر گرد و خاک مقاوم است؛ گردش هوا نیز، در این روکش به راحتی انجام می‌شود. در کنار روکش صندلی‌های جدید TechArt از چرم نیز استفاده کرده است و در بخش بیرونی پشت سری‌ها می‌توان چرم بسیار با کیفیت رالف بنز را مشاهده کرد. همچنین در بخش‌هایی همانند سقف، شاهد استفاده‌ی گسترده از چرم هستیم. استفاده از چرم طبیعی در داخل کابین کاین توربو TechArt به حدی است که حتی کفپوش خودرو نیز با چرم پوشیده شده‌ است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده