بررسی ابرخودروی آپولو اینتنسا ایموزیونه توسط جیمز می و ریچارد هاموند

بررسی ابرخودروی آپولو اینتنسا ایموزیونه توسط جیمز می و ریچارد هاموند

الکس هیرشچی با همراهی جیمز می و ریچارد هاموند، در ویدئویی به بررسی ابرخودروی گامپرت آپولو اینتنسا ایموزیونه پرداختند.

اگر تاکنون در مورد آپولو اینتنس ایموشن (Apollo Intense emotion) یا اینتنسا ایموزیونه (Intensa Emozione) نشنیده‌اید، با زومیت همراه باشید. این ابرخودرو نسل جدید آپولو متعلق به تولیدکننده سوپراسپرت آلمانی گامپرت (Gumpert) است و از پیشرانه خورجینی ۱۲ سیلندر بهره می‌برد. پیشرانه ۶.۳ لیتری موجود در زیر کاپوت، قادر است ۷۸۰ اسب بخار قدرت و ۷۵۸ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند؛ چنین قدرتی باعث می‌شود تا خودروی سوپراسپرت آپولو اینتنس ایموشن در زمان ۲.۷ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد. تنها ۱۰ دستگاه از این ابرخودرو ساخته خواهد شد، که هر کدام با قیمتی بیش از ۲.۷ میلیون دلار به فروش می‌رسند.

Gumpert Apollo Intense emotion /  گامپرت آپولو اینتنس ایموشن

ابرخودروی ناشناخته گامپرت آپولو این بار میزبان الکس هیرشچی از کانال سوپرکار بلوندی (Supercar Blondie)‌ در یوتیوب است. هیرشچی یکی از زنان تاثیرگذار در حوزه فعالیت‌های اجتماعی به شمار می‌رود که ساکن دبی و علاقه‌مند به رانندگی با خودروهای سوپراسپرت است. هیرشچی در این قسمت از سوپرکار بلوندی با جیمز می و ریچارد هاموند همراه شده است تا نمونه پروتوتایپ ابرخودروی گامپرت آپولو IE را بررسی کنند.

Gumpert Apollo Intense emotion /  گامپرت آپولو اینتنس ایموشن

الکس از مجریان اسبق و معروف برنامه تاپ‌گیر سوالاتی در مورد خودروی سوپراسپرت آپولو اینتنزا ایموزیونه می‌پرسد تا اطلاعات جالب و بیش‌تری در اختیار مخاطبان کانال قرار دهند. به عنوان مثال از گزینه‌های سفارشی، امکان حکاکی تصویر چهره مالک روی پوشش پیشرانه (سوالی بسیار رویایی)، امکان اسکن سه‌بعدی بدنه سرنشین و ساخت سفارشی صندلی طبق تنظیمات بدن یا امکان سفارش انواع مختلف در و نحوه باز شدن آن‌ها سوال می‌پرسد. 

البته سوال جالبی نیز در این میان پرسیده می‌شود که حدس هاموند و جیمز می اشتباه از آب در آمد؛ الکس از جیمز و ریچارد پرسید: به نظر شما هزینه اگزوز تیتانیومی خودروی سوپراسپرت گامپرت آپولو اینتنسا ایموزیونه چقدر است؟ هر چند که ریچارد هاموند مقدار نزدیک‌تری اعلام کرد، اما قیمت واقعی آن چیزی حدود ۶۹ هزار دلار است. هاموند توانست به دو سوال، پاسخ درست دهد و اجازه رانندگی در خیابان با این ابرخودروی ناشناخته را کسب کند. ظاهرا رانندگی با آپولو اینتنس ایموشن نیز کار چندان آسانی نیست و هاموند پس از چند بار امتحان کردن، بالاخره موفق شد تا آن را روشن کند و به رانندگی بپردازد.

بررسی ویدئویی ابرخودروی گامپرت آپولو اینتنسا ایموزیونه

دانلود

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده