۵ ایده‌ی تبلیغاتی مرسدس بنز در تاریخ یوتیوب

۵ ایده‌ی تبلیغاتی مرسدس بنز در تاریخ یوتیوب

مرسدس بنز در قسمت جدید سری فیلم‌های کوتاه بهترین‌های بنز، به ۵ شیرین‌کاری برجسته‌ی این برند از ابتدا تاکنون می‌پردازد.

مرسدس بنز همچنان به تولید سری ویدئویی "بهترین‌های بنز " در یوتیوب، ادامه می‌دهد. این بار خودروساز آلمانی پنج شیرین‌کاری جالب خود را طی سال‌های گذشته  به نمایش می‌گذارد. این فیلم یک دقیقه‌ای، در ادامه تولیدات ویدئویی قبلی مرسدس بنز مانند "پنج خودروی لوکس"، "پنج خودروی روباز" و "پنج ویژگی برجسته" منتشر می‌شود. آخرین لیست مرسدس بنز این بار به تاریخچه شیرین‌کاری‌های برند آلمانی از ابتدا تاکنون می‌پردازد. 

پنجمین مورد به مسابقه خودروی مرسدس بنز کلاس C با دونده پارکور اختصاص دارد که طبیعتا مرسدس بنز خیلی سریع‌تر به خط پایان می‌رسد و از آن عبور می‌کند. شماره چهار در این لیست به تلاش سه تیم ۶ نفره از رانندگان می‌پردازد که به نوبت با خودروی مرسدس بنز کلاس E مسافت ۱۶۰،۹۰۰ کیلومتری دور دنیا را رانندگی کردند. تیم مرسدس بنز ۳۰ روز به طور مداوم برای رسیدن به خط پایان در این فاصله‌ی قابل‌توجه تلاش کرد.

سومین مورد به بازیگر سینمای هالیوود دیمین والترز مربوط می‌شود؛ زمانی که والترز در حال دریفت از پنجره خودروی مرسدس بنز بیرون آمد و با استفاده از طناب در هوا معلق ماند؛ سپس والترز دوباره روی سقف پرید و از طریق پنجره داخل خودرو برگشت. شماره دو لیست به ستاره‌ی مشهور فرمول یک، دیوید کولتهارد اختصاص می‌یابد که از خودروی مرسدس AMG SLS رودستر برای گرفتن توپ گلف استفاده کرد. در این کار جیک سفارد ستاره نامی گلف جهان توپ را با قدرت زیاد پرتاب می‌کند و کولتهارد موفق می‌شود که با خودرو توپ را بگیرد.

برجسته‌ترین شیرین‌کاری مرسدس بنز در این لیست هم به ویدئوی جداگانه‌ای مربوط می‌شود که پل والاس در کانال یوتیوب "خودروهای سوپراسپرت‌ لندن" به نمایش گذاشت. در این ویدئو پل والاس تلاش می‌کند که ۳.۲ کیلومتر روی یخ، دریفت انجام کند. 

اگر مرسدس بنز بتواند به تولید سری "بهترین‌های بنز" ادامه دهد، دوست دارید چه چیزی از محصولات برند آلمانی ببینید؟ تاکنون مرسدس بنز ویدئوهای جالبی منتشر کرده است که در نوع خود جالب به نظر می‌رسند.  .

 

دانلود

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده