ریپ‌ساو EV3-F1؛ هیجان‌‌انگیزترین آف‌‌رود جهان

 ریپ‌ساو EV3-F1؛ هیجان‌‌انگیزترین آف‌‌رود جهان

خودروی شبه‌تانک ریپ‌ساو EV3-F1 به‌عنوان یکی از هیجان‌انگیزترین وسایل نقلیه دنیا شناخته می‌شود که با پیشرانه‌ی ۱۵۰۰ اسب بخار، توانایی کم‌نظیری در مسیرهای خارج جاده دارد.

نظرتان درباره پیشرانه ۱۵۰۰ اسب بخار هل‌کت، دو ردیف شنی با سرعت بالا، صندلی‌های مسابقه‌ای و سیستم تعلیق ۱۶ اینچی تانک ریپ‌ساو EV3-F1 چیست؟ یک تانک اسپرت با امکانات لوکس که مانورهای دیدنی و دریفت در تمام سطوح انجام می‌دهد، می‌تواند مثل جانوران وحشی به آسمان پرش کند؛ باید از نزدیک این تانک قدرتمند را ببینید تا باور کنید که شبیه یک غول برف‌روب عمل می‌کند.

تانک ریپ‌ساو/ ripsaw tank

کارکنان هاو اند هاو (Howe & Howe) با تانک‌های زنجیردار بازی می‌کنند و علاقه زیادی به خودروهای مبارز غول‌پیکر دارند که قادر هستند در انواع شرایط سخت و آف‌رود عملکردی دیدنی از خود نمایش دهند. اما علاقه اصلی این افراد ساخت تانک‌های قدرتمند لوکس است که می‌توانند بیش از ۱۵۰۰ اسب بخار، قدرت تولید کنند. 

تانک ریپ‌ساو/ ripsaw tank

قیمت پایه این تانک لوکس از نیم میلیون دلار شروع می‌شود و با توجه به امکانات جانبی بالا می‌رود. ارباب مسیرهای آف‌رود خجالتی نیست و مثل یک شاهکار صنعتی عمل می‌کند که طبیعت‌گردان، آرزوی رانندگی با آن دارند.

تانک ریپ‌ساو/ ripsaw tank

تانک EV3-F1 دارای یک صندلی برای سرنشین است که با دو زنجیر و پیشرانه هل‌کت همی ۱۱.۹ لیتری همراه می‌شود؛ ریپ‌ساو می‌تواند تا ۱۵۰۰ اسب بخار قدرت تولید کند و در انواع زمین‌های ناهموار و شرایط سخت حرکت کند.

تانک ریپ‌ساو/ ripsaw tank

کابین راننده با تعلیق هوایی ماننده جت جنگنده باز می‌شود و تنها راننده خود را با مهار مسابقه‌ای ۵ نقطه‌ای نگه می‌دارد. سیستم تعلیق تانک ریپ‌ساو قادر است در انواع زمین‌های ناهموار و خشن تا ۴۰ سانتی‌متر تغییر ارتفاع بدهد که به خودروی آف‌رود لوکس اجازه می‌دهد در هر شرایط آب و هوایی و از هر مسیری به‌راحتی عبور کند؛ البته استفاده از چنین امکاناتی، وزن تانک را به ۳۳۱۵ کیلوگرم می‌رساند.

تانک ریپ‌ساو/ ripsaw tank

شاید خیلی‌ها فکر کنند این اعداد غیر واقعی هستند؛ اما تانک ریپ‌ساو در عمل خود را نشان می‌دهد و ثابت می‌کند که واقعا از این توانایی برخوردار است. صحنه‌هایی که این تانک لوکس می‌آفریند دقیقا شبیه جلوه‌های ویژه‌ای است که در فیلم‌های سینمایی هالیوود می‌بینیم؛ با این تفاوت که این‌جا ریپ‌ساو شوخی ندارد. اگر صادق باشیم تاکنون چنین خودروی آف‌رودی ساخته نشده است که بتواند قدرت، مانورپذیری، سرعت و طراحی لوکس را یک‌جا با هم داشته باشد. 

پیش از این ویدئوهای جالبی از تانک ریپ‌ساو EV2 منتشر شده است و همگان نمایش سینمایی آن را در فیلم سریع و خشن مشاهده کرده‌اند. از ویدئوی زیر لذت ببرید و عملکرد عالی هیولای هاو را در مسیرهای برفی ببینید.

دانلود


منبع newatlas

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید