تماشا کنید: رکوردشکنی کوینیگزگ وان در رویداد VMAX200

تماشا کنید: رکوردشکنی کوینیگزگ وان در رویداد VMAX200

کوینیگزگ وان در رویداد VMAX200 موفق شد رکورد فوق‌العاده‌ای از خود به جای بگذارد و زمان‌های ثبت شده توسط ابرخودروهای پیشین را با اختلاف فاحشی شکست دهد. برای تماشای ویدیوی این رکورد شکنی با زومیت همراه باشید.

کوینیگزگ One:1 موسسه‌ی BHP Project با رانندگی الیویر وِب موفق شد در رویداد VMAX200 نه تنها یک یا دو بار، بلکه سه بار رکورد سریع‌ترین خودروی این پیست و مسابقات را بشکند. این ابرخودروی قدرتمند موفق شد در مسیر مستقیم ۲.۲۵ کیلومتری پیست برانتینگ‌تروپ انگلستان، به سرعتی بیش از ۳۸۶ کیلومتر بر ساعت دست یابد. 

کوینیگزگ وان one:1

BHP Project به گفته‌ی مسئولین خود، جمعی از عاشقان خودرو و سرعت است که تجربه‌ی رانندگی خود را با بهترین ابرخودروها به صورت آنلاین در اختیار سایر مردم قرار می‌دهند. هم‌چنین VMAX200‌ رویدادی در انگلستان است که از صاحبان خودروهای اسپرت و سوپراسپرت برای شرکت در آن، رکوردزنی و رانندگی با حداکثر توان خودروی خود، دعوت به عمل می‌آورد.

کوینیگزگ وان one:1

خودروی کوینیگزگ وان BHP پیش از این در سپتامبر ۲۰۱۵ رکورد سرعت ۳۶۲ کیلومتر بر ساعت را از خود به جای گذاشته بود. اما رکورد پیشین رویداد VMAX200 به سال ۲۰۱۳ و نمونه‌ی تیونینگ شده‌ای از پورشه باز می‌گردد که موفق به ثبت سرعت ۳۶۸.۵ کیلومتر بر ساعت شده بود. کوینیگزگ وان موفق شد در اولین تلاش خود در پیست برانتینگ‌تروپ به حداکثر سرعت ۳۷۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد. اما خوشحالی تیم BHP چندان پایدار نبود و دقایقی پس از رکوردشکنی آن‌ها، یک دستگاه پورشه ۹۱۱ تیونینگ شده موفق به ثبت رکورد ۳۷۱.۸ کیلومتر بر ساعت شد. این موضوع بدین معنی بود که رکورد ۳ ساله‌ی این پیست تنها در ۵ دقیقه دو بار شکسته شد.

اما الیویر وب پس از تلاشی مجدد موفق به ثبت رکورد ۳۷۸ کیلومتر بر ساعت شد. اما تیم BHP‌ تصمیم گرفتند تا وِب باری دیگر شانس خود را با ابرخودروی One:1 امتحان کند. الیویر وب نیز پس از تلاش سوم رکورد فوق‌العاده‌ی ۳۸۶.۲ کیلومتر بر ساعت را از خود به جای گذاشت تا پس از ۳ سال با اختلاف ۱۷.۷ کیلومتر رکورد این پیست را به کوینیگزگ برساند. 

کوینیگزگ وان one:1

کوینیگزگ وان یکی از قدرتمند‌ترین سوپراسپرت‌های جهان است که به واسطه‌ی توان ۱۳۴۱ اسب بخاری خود، نسبت باورنکردنی یک اسب بخار به ازای هر کیلوگرم را در دسترس راننده قرار می‌دهد. پیش از این در VMAX200، بوگاتی ویرون سوپراسپرت رکورد ۳۶۲ کیلومتر بر ساعت و ابرخودرو‌های مک‌لارن P1، فراری لافراری و پورشه ۹۱۸ نیز به حداکثر سرعت ۳۳۸ کیلومتر بر ساعت دست یافته بودند.

در ادامه شما را به تماشای ویدیوی رکورد شکنی کوینیگزگ One:1 دعوت می‌کنیم.

لینک دانلود

نظر شما در رابطه با این ابرخودروی قدرتمند چیست؟

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده