رنو ساندرو از ۲۲ آذر به فروش می‌رسد

رنو ساندرو از ۲۲ آذر به فروش می‌رسد

رنوساندرو محصول جدید پارس‌خودرو از روز یکشنبه ۲۲ آذر توسط نمایندگی‌های گروه خودروسازی سایپا به فروش می‌رسد. این اتومبیل هاچ‌بک محصول مشترک پارس خودرو و رنوپارس به حساب می‌آید.

رنوساندرو اتومبیل طراحی‌شده توسط گروه خودروسازی رنو است که از سال ۲۰۰۸ در شرکت داچیا در خاک رومانی تولید شده است. البته نسل دوم ساندرو از سال ۲۰۱۲ توسط هر دو کارخانه داچیا و رنو تولید شده می‌شود. این خودرو به‌عنوان مدل هاچ‌بک لوگان یا همان تندر داخلی شناخته می‌شود.

رنو ساندرو

پارس‌خودرو با همکاری رنو پارس این خودرو را در کشور تولید کرد و روز ۳۰ شهریورماه امسال از این خودرو رونمایی کرد. این محصول از نسل اول رنوساندرو ست که از سال ۲۰۰۸ میلادی در کارخانه داچیا تولید شده است.

رنوساندرو از روز یکشنبه ۲۲ آذر به‌صورت تحویل فوری یک‌ماهه و پیش‌فروش دوماهه در نمایندگی‌های مجاز سایپا به فروش می‌رسد.

رنو ساندرو

رنوساندروی تولید پارس‌خودروی دارای موتور ۱۶۰۰ سی‌سی است که از ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ بهره می‌برد. این خودرو در دو نسخه جعبه‌دنده دستی ۵ سرعته و جعبه‌دنده اتوماتیک ۴ سرعته بهره می‌برد. حداکثر قدرت خروجی موتور ساندرو ۱۰۵ اسب بخار است.

طول ساندرو ۴۰۲۰، عرضش ۱۷۴۶ و ارتفاعش ۱۵۳۴ میلی‌متر است. وزن خالص خودرو در مدل دستی ۱۱۰۵ کیلوگرم و در مدل اتوماتیک ۱۶۱۲ کیلوگرم است.

رنو ساندرو

مصرف سوخت ترکیبی ساندروی دستی ۶٫۷ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر و ساندروی اتوماتیک ۸٫۳ لیتر در کیلومتر است. با توجه به باک ۵۰ لیتری این خودرو، با باک پر ساندروی دستی و اتوماتیک می‌توان به ترتیب ۷۴۰ و ۶۰۰ کیلومتر بدون مراجعه به پمپ‌بنزین رانندگی کرد.

شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ساندروی دستی ۱۰٫۵ ثانیه طول می‌کشد و می‌تواند تا ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت سرعت بگیرد. ساندروی اتوماتیک نیز با نهایت سرعت ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت، شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در ۱۱٫۵ ثانیه طی می‌کند.

al 3 44d1c

فروش فوری و پیش‌فروش ساندرو از ۲۲ آذر شروع می‌شود و قرار است در هر شیوه فروش ۱۵۰۰ دستگاه ساندرو واگذار شود.

نام و مدل خودروزمان واگذاریمبلغ قابل پرداخت در ثبت نام
ساندرو دستی۳۰ روزه۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
ساندرو اتوماتیکبهمن ماه۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
ساندرو دستی۳۰روزه۲۲ میلیون تومان
ساندرو اتوماتیکبهمن ماه۲۵ میلیون تومان

930705 202 4c7bf

 12 5c4ec

al 1 49240

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید