دسترسی به دیزنی پلاس در آخرین ارتقای نرم‌افزاری تسلا فراهم شد

چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
تسلا در به‌روزرسانی نرم‌افزاری خودروهای برقی خود، سرویس پخش آنلاین دیزنی پلاس، حالت جدید شست‌وشوی خودرو و قابلیت ذخیره‌ی خودکار دوربین را به محصولات اضافه می‌کند.

تسلا یکی دیگر از سرویس‌های پخش آنلاین محبوب دنیا را به سیستم سرگرمی و اطلاعاتی داخل خودرو اضافه می‌کند. به گزارش اتوبلاگ، به‌عنوان بخشی از آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری، مالکان خودروهای برقی تسلا می‌توانند دیزنی پلاس را در هنگام شارژ که بیکار هستند، تماشا کنند. حالت تئاتر تسلا پیش از این نتفلیکس، هولو متعلق به دیزنی، یوتیوب و تویچ را ارائه می‌داد. تنها چیزی که در خودروهای تسلا وجود ندارد، سرویس‌های پخش آنلاین پیکاک، پارامونت پلاس و HBO Max است تا بتواند خود را یک مرکز ویدیویی واقعی بنامد. یکی از مالکان تسلا تصاویری از به‌روزرسانی ۲۰۲۱.۲۴ را که شامل چند ویژگی اضافه است، طی پستی در ردیت به اشتراک گذاشته.

نکته‌ی برجسته‌ی دیگر، حالت جدید «شست‌وشوی خودرو» است که خودروی برقی را در مقابل برخی خطرات در کارواش ایمن نگه می‌دارد. پس از فعال شدن این حالت، خودرو می‌تواند همه چیز را از پنجره‌ها تا برف‌پاک‌کن‌ها و حالت نگهبان و صدای حسگر پارک را غیر فعال کند. برای کارواش‌های دارای تسمه نقاله، این حالت می‌تواند گزینه‌ی حرکت آزاد را به حالت خنثی تغییر بدهد تا در صورت ترک خودرو، از ترمز خودکار جلوگیری کند.

همچنین حالت جدیدی برای دوربین ذخیره‌ی اتوماتیک وجود دارد که هر زمان وسیله نقلیه یک رویداد ایمنی را تشخیص می‌دهد (مانند برخورد یا استفاده از کیسه هوا) به‌طور خودکار کلیپ‌ها را ذخیره می‌کند. برای جلوگیری از نگرانی‌ درباره‌ی حریم خصوصی، تسلا تصمیم گرفته است این ویژگی را انتخاب کند. کلیپ‌ها به‌صورت محلی ذخیره می‌شوند و هرگز با خودروساز به اشتراک گذاشته نمی‌شوند.

 سایر موارد جدید شامل کم‌نور شدن خودکار آینه‌ها، اطلاعات بیشتر باتری، وصل شدن به وای‌فای در هنگام رانندگی همراه با پشتیبانی از زبان‌های روسی، رومانیایی و مجارستانی می‌شود. طبق معمول، ویژگی بهبود کیفیت زندگی به گونه‌ای طراحی شده است تا صاحبان تسلا را مدت‌ها پس از هزاران ساعت استفاده از خودروی برقی، راضی نگه دارد.

مطالب مشابه

نظرات