تسلا مدل ایکس با کیت آیرودینامیکی RevoZport معرفی شد

تسلا مدل ایکس با کیت آیرودینامیکی RevoZport معرفی شد

شرکت تیونینگ RevoZport کیت به‌روزرسانی جدیدی برای کراس‌اور برقی تسلا مدل X معرفی کرده است که علاوه بر تغییرات ظاهری، باعث بهبود وضعیت آیرودینامیکی آن می‌شود.

تیونینگ خودرو همیشه برای مدل‌های شاسی‌بلند و کراس‌اور ایده‌ی خوبی نیست؛ زیرا ممکن است محصول نهایی در انتها مانند هاچ‌بک به‌نظر برسد. خودروی الکتریکی تسلا مدل ایکس با تیونینگ بخش R-Zentric شرکت RevoZport مجهز به کیت مدل XR نیز چنین حالتی دارد. 

نمای عقب خودروی الکتریکی تسلا مدل ایکس / Tesla Model X سیاه رنگ

کیت RevoZport با الهام از مدل 3R Evo، دارای آیرودینامیکی کامپوزیت فیبر کربن، کاپوت منفذدار جدید، اسپلیتر جلو، رکاب‌های کناری، دیفیوزر عقب و بال عقب فعال روی در صندوق عقب است. بال عقب دارای طرح دو تکه است؛ اما در هنگام پایین‌آمدن شبیه یک قطعه به‌نظر می‌رسد.

تیونر RevoZport ادعا می‌کند که این به‌روزرسانی‌ها باعث بهبود جریان هوا می‌شوند و نیروی روبه‌پایین بیشتری ایجاد می‌کند و درگ زیادی ایجاد نخواهند کرد. علاوه‌براین، افزایش ۲۵ میلی‌متری فاصله بین چرخ‌های جلو و ۳۵ میلی‌متری بین چرخ‌های عقب باعث می‌شود تا بتوان از رینگ‌های جدید بهره برد. اندازه رینگ‌های آلیاژی سفارشی ۹ × ۲۲ اینچ در جلو و ۱۱ × ۲۲ اینچ در عقب است و از لاستیک‌های ۲۶۵/۳۵ و ۳۱۵/۳۰ میشلن روی آن‌ها استفاده می‌شود.

نمای جلوپنجره خودروی الکتریکی تسلا مدل ایکس / Tesla Model X سیاه رنگ

شاید برخی به یاد داشته باشند که چند سال پیش، RevoZport کیت به‌روزرسانی دیگری هم برای تسلا مدل X معرفی کرد. شرکت RevoZport مالکان این خودروها را نیز فراموش نکرده است و آن‌ها هم می‌توانند کیت توسعه‌یافته‌ی XR را با قیمت ۳،۹۰۰ دلار سفارش دهند. این کیت شامل گل‌گیرهای عریض، رکاب‌های جانبی جدید و بال کانارد جلو و عقب می‌شود که ظاهر جذاب‌تری به خودرو کراس‌اور برقی تسلا می‌بخشد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده