شورولت کامارو SS فورجیاتو؛ با کیت بدنه ۱۹۰ هزار دلاری

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
یک شورولت کامارو SS کانورتیبل مدل ۲۰۱۱ که تبدیل به خودروی عضلانی مجهز به کیت کامل بدنه TS Customs شده است، با قیمت ۱۸۹،۹۰۰ دلار در سایت eBay به فروش می‌رسد.

شورولت کامارو از آن جمله خودروهایی نیست که برای جذابیت، نیازی به تغییرات چندان زیادی پس از فروش داشته باشد؛ اما برخی افراد علاقه‌مند به خودروهای عضلانی و اسپرت نیز پیدا می‌شوند که برای افزایش جذابیت یا بهبود خودروهایشان، به تغییر بدنه و گاهی تیونینگ خودرو اقدام می‌کنند. با وجود شرکت‌های بسیار زیاد در زمینه‌ی قطعات یدکی و تیونینگ، چنین کاری برای علاقه‌مندان خیلی ساده شده است.  

یکی از این خودروها شورولت کامارو موجود در تصاویر و متعلق به مارشال گلدمن اهل کلیولند ایالت اوهایو با قیمت ۱۸۹،۹۰۰ دلار است. مارشال قصد دارد این خودرو عضلانی تیون‌شده را در وب‌سایت eBay به فروش برساند. در فهرست جزئیات eBay آمده است که این خودرو قبلا متعلق به فورجیاتو ویلز (Forgiato Wheels) و دارای کیت کامل بدنه‌ی شرکت TS Customs بود. این کیت بدنه علاوه بر تغاری‌های گل‌گیر برجسته، شامل سپر جلوی تغییریافته با چراغ‌های جدید و همچنین جلوپنجره‌ی چشم‌نواز می‌شود.

اگر از قسمت عقب به خودرو نگاه کنیم، غیرممکن است که خروجی‌های بزرگ اگزوز، اسپویلر عقب روی صندوق و دیفیوزر سفارشی جلب توجه نکنند. این خودروی عضلانی روی رینگ‌های بزرگ ۲۴ اینچی نیز قرار دارد و در جلو از لاستیک‌های ۲۷۵/۲۵ پیرلی و در عقب از لاستیک‌های ۴۰۵/۲۵ بهره می‌برد.

زیر بدنه‌ی وحشی این خودرو؛ کامارو SS کانورتیبل مدل ۲۰۱۱ وجود دارد؛ به این معنی که از پیشرانه ۶/۲ لیتری خورجینی هشت سیلندر مجهز به جعبه‌دنده ۶ سرعته خودکار بهره می‌برد. فروشنده می‌گوید این خودرو دارای درپوش پیشرانه رنگ‌شده، ورودی هوای سرد، گیج روغن و کپه یاتاقان جدید و اگزوز Magnaflow پشت کاتالیست کانورتر است.

برخی تغییرات نیز در داخل کابین ایجاد شده و شامل روکش‌های جدید و طرح کرمی‌رنگ تزئینی روی روکش صندلی‌ها و پنل‌های درها و همچنین نشان برند Forgiato روی داشبورد است.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود