ثبت رکورد در پیش فروش فورد برونکو با ۱۶۵هزار ثبت‌نام در سه هفته

شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
با گذشت سه هفته از زمان آغاز پیش‌فروش فورد برونکو و مدل‌های تولید محدود آن، بیش از ۱۶۵هزار نفر به‌صورت آنلاین در این طرح شرکت کردند که برای فروش فورد بی‌سابقه است.

فورد می‌گوید که پاسخ مشتریان به رونمایی از جدیدترین مدل ۲۰۲۱ Bronco و برونکو اسپرت ۲۰۲۱ طی ماه گذشته در تاریخ این شرکت بی‌سابقه بوده است. در سه هفته‌ی اول، بیش از ۱۶۵،۰۰۰ نفر مبلغ ۱۰۰ دلاری را برای پیش‌سفارش و رزرو خودرو به‌صورت آنلاین واریز کردند و بیش از ۱۳ میلیون نفر در برنامه‌های تلویزیونی و رسانه‌های اجتماعی به دیدن شاسی‌بلندهای آف‌رود فورد پرداختند.

ساعاتی پس از رونمایی فورد برونکو در روز ۱۳ ژوئیه، هشتگ FordBronco در پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی به میزان وسیعی منتشر شد و به جمع ترندهای برتر در توئیتر ایالات متحده راه پیدا کرد. فورد برونکو همچنین به بهترین درخواست جست‌وجو گوگل تبدیل شد که  به ورود بیش از ۵/۴ میلیون بازدیدکننده به وب‌سایت فورد در ۴۸ ساعت اول کمک کرد. وب‌سایت فورد تا به امروز، بیش از ۱۹/۵ میلیون بازدیدکننده داشته است.

در ادامه این ارقام شگفت‌انگیز به آمارهای فروش فورد راه پیدا کرد زیرا تا روز بعد، سفارش ۲،۰۰۰ مدل تولید محدود First Edition برونکو اسپرت و ۳۵۰۰ مدل First Edition برونکو دودر و چهاردر پر شد. تقاضای زیادی برای مدل‌های اخیر وجود داشت که فورد تولید را به ۷۰۰۰ دستگاه رساند. فورد همچنان امکان رزرو برونکو را در وب‌سایت خود فعال کرده است، درحالی‌که هم‌اکنون مدل‌های برونکو اسپرت برای سفارش آنلاین و در نمایندگی‌های فروش دردسترس هستند.

فورد در اطلاعیه مربوطه گفت اولین مکان از چهار مکان «Bronco Off-Roadeo» در ایالات متحده طی تابستان سال ۲۰۲۱ افتتاح خواهد شد. این مکان که در تپه‌های آستین تگزاس واقع شده است، به مالکان برونکو و سری‌های برونکو اسپرت بدلندز (Bronco Sport Badlands) امکان می‌دهد تا برای لذت بردن از ماجراجویی با شاسی‌بلندهای خشن خود جمع شوند و با جامعه‌ی بزرگتری از مالکان فورد برونکو ارتباط برقرار کنند.

مرکز «Bronco Off-Roadeo» شامل زمین‌های تفریحی و سرگرمی‌های آف‌رودی و فضای باز می‌شود که برای مبتدیان و افراد متخصص رانندگی آف‌رود طراحی شده است. مارک گروبر، مدیر بازاریابی برند تجاری برونکو در این زمینه گفت:

آخرین اخبار مرتبط با شاسی‌بلند آف‌رود فورد برونکو این است که مدل برونکو R پاییز امسال به سری مسابقات SCORE Baja ۱۰۰۰ باز خواهد گشت. نمونه اولیه مسابقه ساخته شده توسط فورد پرفورمنس و Geiser Performance همچنان به‌عنوان مدل آزمایشی برای طراحی برند، توانایی‌ها و تست دوام شرایط سخت استفاده می‌شود.

مطالب مشابه

نظرات