آئودی مرکز تحقیق و توسعه فناوری خودران در سیلیکون ولی راه‌اندازی می‌کند

آئودی مرکز تحقیق و توسعه فناوری خودران در سیلیکون ولی راه‌اندازی می‌کند

آئودی مرکز تحقیق و توسعه رانندگی خودکار جدیدی را در سیلیکون‌ولی راه‌اندازی خواهد کرد که به‌دنبال تولید سیستم‌های پیشرفته خودران مبتنی بر هوش مصنوعی برای خودروهای آینده است.

آئودی در حال افتتاح دفتر جدید توسعه رانندگی خودکار (خودران) در سن خوزه ایالت کالیفرنیا است که در آن روی ایجاد سیستم‌های پیشرفته دستیار راننده (ADAS) و به‌طور خاص برای بازار آمریکای شمالی کار خواهد کرد. این نخستین دفتر به منظور تهیه سخت‌افزار و نرم‌افزار ADAS برای جاده‌های آمریکای شمالی و بررسی رفتارهای رانندگی است.

هدف نهایی این مرکز، ایجاد سیستم‌های پیشرفته سطح ۲ و بالاتر فناوری خودرو خودران برای دهه آینده است که از جمله می‌توان به سیستم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی اشاره کرد. 

نمای جانبی خودرو شاسی بلند آئودی کیو7 / Audi Q7 رنگ سفید

فرانک گراس‌هاوسر، مدیر ارشد ADAS در این زمینه گفت:

باتوجه‌به پیشرفت سریع فناوری‌های دستیار راننده در آمریکای شمالی، مهم است که بخشی از جدیدترین پیشرفت‌ها باشید، با استارتاپ‌های برتر در زمینه فناوری‌های پیشرو کار کرده و استعدادهای برتر را جذب کنید. ما به‌دنبال این هستیم تا حدود ۶۰ مهندس را برای توسعه قابلیت‌های جدید استخدام کنیم که این‌ها به‌طور خاص روی نیازهای مشتریان آئودی در آمریکای شمالی تمرکز می‌کنند.

آئودی برای ناوگان آزمایشی خود از خودرو شاسی‌بلند Q7 استفاده خواهد کرد. آئودی چند دستگاه ماشین شاسی بلند Q7 را با کیت‌های مجهز به حسگر سقفی مجهز کرده است، درحالی‌که آن‌ها را با کد QR پوشانده‌اند تا درواقع اشاره‌ای به صفحه وبی باشد که جدیدترین پیشرفت‌های فناوری رانندگی خودران را نشان می‌دهد. از این ناوگان برای دستیابی به اطلاعات و توسعه کارکردهای مختلف دستیار خودکار راننده مبتنی بر ابر استفاده خواهد شد که خودروسازان تا سال ۲۰۲۳ مایل به رونمایی از آن‌ها هستند.

ازآنجاکه تمام این تشکیلات در خارج از سیلیکون‌ولی مستقر است، مرکز توسعه آئودی همچنین می‌تواند با استارتاپ‌های نزدیک برای کاربردهای با هدف تولید همکاری کند.


منبع carscoops

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید