آئودی RS Q8 با تیونینگ هزار اسب‌بخاری معرفی شد

آئودی RS Q8 با تیونینگ هزار اسب‌بخاری معرفی شد

سریع‌ترین شاسی‌بلند آئودی با تیونینگ ویلزاندمور، قدرتی معادل بوگاتی ویرون 16.4 دارد. قیمت این بسته‌ی تیونینگ به‌تنهایی، ۴۷ هزار دلار است.

آئودی RS Q8 اولین‌بار سال ۲۰۲۰ معرفی شد. این خودرو آئودی با پیشرانه‌ی چهارلیتری V8 تویین‌توربو و قدرت ۵۹۱ اسب‌بخار، سریع‌ترین شاسی‌بلند آئودی است. جعبه‌دنده‌ی هشت‌سرعته‌ی خودکار این خودرو، ۸۰۰ نیوتن‌متر گشتاور را به سامانه‌ی تمام‌چرخ متحرک کواترو منتقل می‌کند. قیمت این خودرو اسپرت با صفر ‌تا ‌صد ۳/۸ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۳۰۶ کیلومتر‌بر‌ساعت، از ۱۱۳ هزار دلار شروع می‌شود.

شرکت آلمانی ویلزاندمور برای تشنگان قدرت بیشتر، آئودی RS Q8 را تقویت کرده است. این تیونینگ پنج بسته‌ی ارتقا را شامل می‌شود که در مدل نهایی، قدرت و گشتاور این شاسی‌بلند به ۹۹۶ اسب‌بخار و ۱،۲۵۰ نیوتن‌متر افزایش یافته است. قیمت این بسته افزون‌بر‌ ارزش خودرو، ۴۷ هزار دلار است.

آئودی RS Q8 تیونینگ

بسته‌های تیونینگقدرت خروجیگشتاور خروجیقیمت بسته‌ی ارتقا
 سطح ۱
۷۰۰ اسب‌بخار۹۲۰ نیوتن‌متر۲ هزار و ۳۵۰ دلار
سطح ۲۷۱۵ اسب‌بخار۹۳۰ نیوتن‌متر۸ هزار و ۶۰۰ دلار
سطح ۳۷۷۵ اسب‌بخار۱،۰۶۰ نیوتن‌متر۱۴ هزار دلار
سطح ۴۹۵۱ اسب‌بخار۱،۲۵۰ نیوتن‌متر۳۷ هزار و ۶۰۰ دلار
سطح ۵۹۹۶ اسب‌بخار۱،۲۵۰ نیوتن‌متر۴۷ هزار دلار

گزینه‌ی سفارشی دیگر سامانه‌ای است که به‌کمک آن، کنترل ارتفاع خودرو ازطریق گوشی هوشمند میسر می‌شود و ۱،۸۸۴ دلار قیمت دارد. همچنین، ویلزانمور رینگ‌های این شاسی‌بلند را با نمونه‌های ۲۴ اینچی تعویض و تایر‌های ساخت Vredestein را با ابعاد ۲۹۵/۳۰ در جلو و ۳۵۵/۲۵ در عقب نصب کرده است. گفتنی است مدل استاندارد RS Q8 با رینگ‌های ۲۲ اینچی و به‌صورت سفارشی با نمونه‌های ۲۳ اینچی عرضه می‌شود.

آئودی RS Q8 تیونینگ

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده