مرسدس بنز EQC تیونینگ برابوس رونمایی شد

مرسدس بنز EQC تیونینگ برابوس رونمایی شد

برابوس برای اولین‌بار به سراغ خودروی برقی مرسدس بنز EQC رفته و نسخه‌ی سفارشی از این خودرو را با قدرت و گشتاور بیشتر رونمایی کرده است. 

برابوس از اولین پروژه‌ی خود که روی مرسدس بنز EQC 400 4Matic الکتریکی پیاده شده است رونمایی کرد. این پروژه چیزی فراتر از تعویض رینگ‌ها و افزایش قدرت موتور الکتریکی است. بسته ارتقا قدرت برابوس برای این خودرو Brabus E-PowerXtra نام دارد و قدرت این شاسی‌بلند الکتریکی را از ۴۰۲ اسب‌بخار به ۴۱۶ اسب‌بخار افزایش می‌دهد. 

Mercedes Benz EQC tuned by Brabus

در بخش گشتاور افزایش چشمگیری را شاهد هستیم به‌طوری‌که از ۷۶۰ نیوتن‌متر به ۸۳۰ نیوتن‌متر رسیده است.پس از اعمال این تغییرات مرسدس بنز EQC می‌تواند در ۴.۹ ثانیه سرعت خود را از حالت سکون به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند؛ اما حداکثر سرعت آن تغییری نکرده و مانند مدل استاندارد به‌ ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است. 

Mercedes Benz EQC tuned by Brabus

کیت Brabus E-PowerXtra تنها زمانی فعال می‌شود که راننده خودرو را در حالت رانندگی S قرار دهد. این یعنی در سایر حالت‌های رانندگی EQC مانند یک خودروی استاندارد رفتار می‌کند. برابوس برای متمایز کردن محصول جدید خود تغییرات ظاهری شامل کیت بدنه‌ی آیرودینامیک را نیز روی این خودرو نصب کرده است. این کیت بدنه شامل مواردی چون اسپویلر عقب، سپر جلو و چند قطعه‌ی آیرودینامیک دیگر می‌شود. 

Mercedes Benz EQC tuned by Brabus

رینگ‌های جدیدی نیز به‌صورت اختصاصی برای EQC طراحی شده‌اند که ۱۰ پره و در دو اندازه ۲۰ و ۲۱ اینچی با تایرهای پیرلی P Zero و کانتیننتال ContiSportContact قابل سفارش هستند.

در بخش طراحی داخلی، تیونر آلمانی قابلیت شخصی‌سازی بالایی را برای مشتریان خود فراهم کرده است و استفاده از بهترین نوع چرم نیز در جای جای کابین به چشم می‌خورد. از دیگر بخش‌های سفارشی کابین می‌توان به پدال‌های آلومینیومی، کلید قفل درها، لوگوی برابوس روی درها و طرح اختصاصی برای صفحه کیلومترشمار دیجیتالی اشاره کرد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده