سوناتا برنده برترین فناوری خودرویی Kelley Blue Book

سوناتا برنده برترین فناوری خودرویی Kelley Blue Book

Kelley Blue Book جایزه‌ی برترین فناوری خودرویی را به هیوندای سوناتا جدید مدل ۲۰۲۰ داد. 

مدل جدید هیوندای سوناتا توانست جایزه‌ی برترین فناوری خودرویی Kelley Blue Book را از آن خود کند. این جایزه به خریداران خودرو کمک می‌کند که فناوری‌هایی را که با قیمتی معقول در خودروها وجود دارند را پیدا کنند. جایزه‌ی برترین فناوری خودرویی به خودروهایی داده می‌شود که تجهیزات سیستم‌های ارتباطی، امکانات رفاهی و امکانات ایمنی آن‌ها بیشترین در کلاس خود باشد. 

هیوندای سوناتا تکنولوژی‌های جدید و تجهیزات دیجیتالی زیادی را به مشتریان ارائه می‌دهد. هیوندای سوناتا به‌حدی مملو از امکانات مختلف شده است که می‌تواند با خودروهایی با دو برابر قیمت خود نیز در بخش تجهیزات رقابت کند. این سدان سایز متوسط در مدل ۲۰۲۰ وارد مرحله‌ی جدیدی شده و زبان طراحی جدید هیوندای با نام Sensuous Sportiness را به نمایش می‌گذارد. 

نسل هشتم هیوندای سوناتا همچنین از فناوری‌هایی استفاده می‌کند که تأثیر بسزایی در افزایش راحتی و ایمنی سرنشینان دارند. یکی از این فناوری‌ها Digital Key نام دارد و به راننده اجازه می‌دهد تا درهای خودروی خود را بدون استفاده از کلید فیزیکی قفل و باز کند. سیستم کلید دیجیتالی هیوندای می‌تواند برای هر خودرو تا چهار کاربر را تعریف کند و هر کدام از کاربران می‌توانند تنظیمات مربوط به خود را روی خودرو اعمال کنند. با استفاده از این سیستم تنها با فشردن یک کلید، خودرو کاربر مورد نظر شناخته و فورا تنظیمات مربوط به او را اعمال می‌کند.

2020 Hyundai Sonata / هیوندای سوناتا

هیوندای سوناتا همچنین امکانات رفاهی دیگری مانند پشتیبانی از اپل کارپلی، اندروید اتو، بلوتوث و نمایشگر ۸ اینچی در بخش تجهیزات چندرسانه‌ای وسرگرمی را به‌همراه دارد. سدان خانوادگی محبوب هیوندای به سیستم SmartSense این شرکت نیز مجهز است. این سیستم شامل سامانه‌ی پیشگیری از تصادف از جلو، سیستم حرکت بین خطوط، کروز کنترل هوشمند با قابلیت توقف کامل، سیستم هشدار وجود انسان در عقب خودرو و سیستم هشدار سطح هوشیاری راننده می‌شود. هیوندای سوناتا ۲۰۲۰ به‌صورت استاندارد به امکاناتی چون سیستم هشدار نقطه‌ی کور، سیستم کمکی رانندگی در بزرگراه، سیستم هشدار اشیا متحرک در عقب خودرو و سیستم کمکی پارک اشاره کرد که مورد آخر می‌تواند در شرایط خاص امکان پارک خودکار خودرو را تنها با فشردن یک کلید روی ریموت فراهم می‌کند. هیوندای سوناتا ۲۰۲۰ با قیمت پایه‌ی ۲۳ هزار و ۶۰۰ دلار در بازار آمریکا عرضه می‌شود.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده