خودروهای جدید آئودی به بازیکنان رئال مادرید تحویل داده شد

خودروهای جدید آئودی به بازیکنان رئال مادرید تحویل داده شد

بازیکنان تیم رئال مادرید خودروهای رایگان خود شامل مدل‌های RS3، Q7، Q8، A8 و E-Tron را از شرکت آئودی تحویل گرفتند. آئودی بیش از یک دهه است که از این تیم حمایت مالی می‌کند.

آئودی از سال ۲۰۰۳ به‌عنوان اسپانسر و حامی مالی تیم رئال مادرید شناخته می‌شود و برای فصل ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ نیز این شرکت خودروسازی، محصولات جدید خود را در اختیار بازیکنان و مربی این تیم یعنی زین‌الدین‌ زیدان قرار داده است. 

زیدان ۴۷ ساله‌‌ که بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۶ برای تیم رئال مادرید بازی می‌کرد و توانست در کل ۳۷ گل برای این تیم به ثمر برساند، تصمیم گرفته آئودی RS3 اسپرت‌بک سیاه رنگ را برای خود انتخاب کند. کریم بنزما و تیبو کورتوا هم RS3 اسپرت‌بک را به رنگ سفید و خاکستری انتخاب کرده‌اند. 

Real Madrid Players Take Delivery Of Their Free Audi Cars

سرخیو راموس به‌سراغ مدل پرچم‌دار A8 رفته است. وینیسیوس جونیور،آلوارو اودریزولا، مارکو آسنسیو و مارسلو ویریا A7 اسپرت‌بک را انتخاب کردند. رافائل واران تنها کسی است که شاسی‌بلند الکتریکی آئودی یعنی E-Tron را انتخاب کرده است. ۷ بازیکن دیگر رئال شامل دنی کارواخال، لوکاس وازکز، تونی کروس، خامس رودریگز، ادن آزار، فدریکو والورده و ناچو فرناندز نیز همگی شاسی‌بلند کوپه‌ی Q8 را انتخاب کردند. 

پرطرفدارترین مدل آئودی بین بازیکنان رئال مادرید بدون شک نسل جدید Q7 است چون ۱۱ نفر از بایکنان این فصل، Q7 را به‌عنوان خودروی خود انتخاب کرده‌اند. در بین افرادی که Q7 جدید را انتخاب کرده‌اند نام‌هایی چون براهیم دیاز، لوکا یوویچ، آلفونس آرئولا، ماریبانو دیاز، لوکا مودریچ، ادر میلیتائو، رودریگو گوئس، کارلوس کازمیرو، فرلان مندی، گرت بیل و ایسکو دیده می‌شود.

آئودی در این‌باره اعلام کرده که تکنیک، ورزشکاری، ظرافت و دقت از مهم‌ترین ارزش‌های مشترک همکاری موفق آئودی و رئال مادرید هستند که از سال ۲۰۰۳ به مدت ۱۶ سال در دنیای فوتبال و خودرو حفظ شده‌اند.


منبع carscoops

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید