جیپ رانگلر ۲۰۱۷ سفارشی در حراجی RM Sotheby’s

چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
حراجی معروف RM Sotheby’s مدلی سفارشی و منحصربه‌فرد از جیپ رانگلر مدل ۲۰۱۷ را برای فروش گذاشته که به رینگ‌های ۲۲ اینچی مجهز است.

حراجی RM Sotheby’s یک دستگاه جیپ رانگلر کاملا ارتقایافته را برای فروش گذاشته که تغییرات گسترده و عمده‌ای روی اکثر قسمت‌های آن اعمال شده است. در آگهی فروش این جیپ رانگلر اشاره‌ای نشده که خودرو کار شرکتی تیونر است یا مالک آن خودش تغییرات را در خودرو ایجاد کرده. هرچه باشد، نتیجه‌ی کار یکی از جذاب‌ترین و جالب‌ترین مدل‌های سفارشی رانگلر به‌حساب می‌آید که احتمالا با قیمتی درحدود ۴۰ تا ۵۰ هزار دلار می‌توان آن را خرید. 

تغیرات در این جیپ زیبا از قسمت جلو آغاز می‌شوند؛ جایی که شاهد استفاده از سپر سفارشی از برند Rock0Slide Engineering و وینچ Smittybilt X20 با ظرفیت کشش ۶ تن و رنگ‌آمیزی روی کاپوت هستیم. نمای کناری نیز به‌لطف وجود رینگ‌های بزرگ ۲۲ اینچی با لاستیک‌های ۳۷ اینچی و گل‌گیرهای پهن کاملا متمایز از رانگلر استاندارد است.

سایر تغییرات اعمال‌شده روی این خودرو شامل پله‌ی جانبی برقی DV8، دستگیره‌های در سفارشی، تایر یدکی و سپر عقب سفارشی هستند. 

رانگلر جذاب و فروشی RM Sotheby’s از پیشرانه‌ی ۳/۶ لیتری V6 فیات کرایسلر به‎همراه شوپرشارژر Magnuson TVS 1320 و سیستم اگزوز سفارشی استفاده می‌کند؛ ولی اشاره‌ای به قدرت و گشتاور دقیق این پیشرانه نشده است. قدرت پیشرانه در این خودرو با استفاده از جعبه‌دنده‌ای خودکار به چرخ‌ها انتقال پیدا می‌کند و این خودرو از دنده‌ی کمکی نیز بهره می‌برد. 

با نگاهی به درون کابین این جیپ رانگلر، متوجه سیستم اطلاعاتی و سرگرمی سفارشی، بلندگوهای آلپاین، آمپلی‌فایر راک فورد Fosgate، صندلی‌های جدید و سقف بازشونده‌ی جدید خواهید شد. 

مطالب مشابه

نظرات