رولزرویس کالینان Black Badge رونمایی شد

رولزرویس کالینان Black Badge رونمایی شد

رولزرویس نسخه‌ای ویژه از شاسی‌بلند کالینان را رونمایی کرد که Black Badge نام دارد. این مدل مشکی رنگ قدرت بیشتری در مقایسه با مدل استاندارد کالینان دارد. 

رولزرویس نسخه Black Badge خود را روی مدل کالینان هم اجرا کرده و به این ترتیب این شاسی‌بلند فوق لوکس نیز به جمع مدل‌های خاص این برند اضافه می‌شود. پیشرانه‌ی V12 تویین توربوشارژ ۶.۷۵ لیتری رولزرویس کالینان Black Badge می‌تواند ۵۹۲ اسب‌بخار قدرت و ۹۰۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید کند که در مقایسه با نسخه‌ی استاندارد این مدل ۲۹ اسب‌بخار و ۵۰ نیوتن‌متر بیشتر است. رولزرویس کالینان Black Badge با وزن ۲۷۵۳ کیلوگرم این توانایی را دارد که در ۴.۹ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت و در نهایت به حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

2020 Rolls-Royce Cullinan Black Badge

برای اینکه کالینان Black Badge با قدرت بالاتر پیشرانه و توانایی حرکتی بهتر خود همخوانی داشته باشد رولزرویس اقدام به تقویت بخش‌های دیگری مانند ترمزها و سیستم تعلیق نیز کرده است. همچنین فناوری ویژه‌ای به این خودرو افزوده شده که سرعت تعویض جعبه‌دنده‌ی ۸ سرعته‌ی خودکار کالینان را افزایش می‌دهد. 

2020 Rolls-Royce Cullinan Black Badge

رنگ مشکی رولزرویس کالینان Black Badge به‌صورت دستی اجرا و پولیش کاری شده است؛ کالینان Black Badge دارای یک جلو پنجره‌، دستگیره‌های در، ورودی‌های هوا و خروجی اگزوز، همگی به رنگ مشکی است. حتی نشان معروف رولزرویس روی کاپوت به رنگ مشکی درآمده است.

2020 Rolls-Royce Cullinan Black Badge

درون کابین رولزرویس کالینان Black Badge استفاده‌ی از رنگ زرد در بخش‌ دوخت صندلی‌ها، داشبورد و درها دیده می‌شود. در بیشتر بخش‌ها نیز شاهد پوشش چرمی مشکی رنگ هستیم. سقف پرستاره نیز در این مدل کالینان دیده می‌شود که به‌خوبی می‌تواند آسمان زیبای شب را برای سرنشینان شبیه‌سازی کند. رولزرویس کالینان Black Badge مدل ۲۰۲۰ در حال حاضر با قیمت پایه‌ی ۳۸۲ هزار دلار در بازار ایالات متحده‌ی آمریکا عرضه می‌شود.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده