ایسوزو +D-Max Blade رونمایی شد

ایسوزو +D-Max Blade رونمایی شد

ایسوزو نسخه‌ی ارتقایافته‌ی پیکاپ D-Max را رونمایی کرد. از این مدل فقط ۱۵۰ دستگاه تولید می‌‎شود.

ایسوزو نسل جدید پیکاپ D-Max را به‌زودی روانه‌ی بازار تایلند خواهد کرد؛ اما پیش‌از‌آن، برای مدل فعلی این خودرو نیز برنامه‌ای در نظر گرفته و نسخه‌ای از آن را با نام +Blade رونمایی کرده است که در بازار انگلستان عرضه خواهد شد. از این مدل فقط ۱۵۰ دستگاه آن‌هم براساس مدل D-Max Blade Double ساخته می‌شود. قیمت این مدل با جعبه‌دنده‌ی دستی ۲۹ هزار و ۹۹۹ پوند (حدود ۳۶ هزار دلار) و با جعبه‌دنده‌ی خودکار ۳۰ هزار و ۹۹۹ پوند (حدود ۳۸ هزار دلار) است. 

New Isuzu D-Max Blade+ Special Edition

New Isuzu D-Max Blade+ Special Edition

در بخش بیرونی این پیکاپ، می‌توان به تفاوت‌هایی مانند زیر سپر جلو، چراغ‌های اضافی درون سپر جلو، نوشته‌ی +Blade روی درهای جلو، چراغی در زیر آینه‌های جانبی و رینگ‌های ۱۹ اینچی اشاره کرد. ازنظر امکانات نیز، این مدل به دوربین دید جلو و عقب، در صندوق‌عقب برقی، تودوزی خاص، نورپردازی داخلی، کف‌پوش‌هایی با نشان +Blade، صفحه‌نمایش مخصوص، پد شارژ بدون سیم تلفن‌همراه و پلاک شماره‌تولید خودرو مجهز است. 

New Isuzu D-Max Blade+ Special Edition

به‌گفته‌ی ایسوزو، +Blade از همین هفته وارد بازار می‌شود و توانایی یدک‌کشی ۳۵۰۰ کیلوگرم را نیز دارد. ایسوزو این نسخه را با ضمانت‌نامه‌ی پنج‌ساله یا حدود ۲۰۰ هزار کیلومتر به‌همراه خدمات امداد جاده‌ای در انگلستان و سایر نقاط قاره‌ی اروپا دردسترس مشتریان قرار می‌دهد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده