پیکاپ شورولت کلورادو مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد

پیکاپ شورولت کلورادو مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد

شورولت مدل ۲۰۲۱ پیکاپ کلورادو را رونمایی کرد. این مدل در مقایسه با مدل قبلی ظاهری بسیار اسپرت‌تر دارد. 

شورولت کلورادو پیکاپی اندازه‌متوسط است و شورولت تصمیم گرفته این مدل را برای سال ۲۰۲۱ زیر تیغ جراحی ببرد و با ظاهری جدید روانه‌ی بازار کند. در مدل ۲۰۲۱ شورولت کلورادو، طراحی جدیدی در قسمت جلو و عقب خودرو دیده می‌شود. جلوپنجره‌ی این مدل کاملا جدید و متفاوت است و نوشته‌ی بزرگ شورولت به رنگ مشکی به‌صورت یکپارچه روی آن کار شده و در سمت دیگر نیز لوگو شورولت دیده می‌شود. 

2021 Chevrolet Colorado

برای اینکه مدل‌های جدید کلورادو ظاهری متفاوت از هم داشته باشند، شورولت تیپ‌های WT و LT و Z71 را با جلوپنجره‌ی جدید تولید خواهد کرد که با جلوپنجره‌ی تیپ ZR2 متفاوت است. در تیپ آفرود این خودرو نیز، نوشته‌ی شورولت به‌صورت حک‌شده در جلوپنجره دیده می‌شود. در مدل ZR2، جلوپنجره به نوعی تا قسمت پایینی جلو خودرو ادامه می‌یابد و بخش‌های بزرگی از سپر جلو را نیز دربر می‌گیرد. 

2021 Chevrolet Colorado

در مدل ZR2، قلاب‌های یدک‌کشی قرمزرنگ نیز در بیرون خودرو دیده می‌شوند که آن‌ها را باید تکمیل‌کننده‌ی ظاهری آفرود این مدل دانست. این مدل به مجموعه‌ای از تجهیزات مخصوص آفرود مجهز است؛ ازجمله کمک‌فنرهای مولتی‌ماتیک (Multimatic)، قفل دیفرانسیل جلو و عقب، کیت افزایش ارتفاع، محورهایی با عرض بیشتر در مقایسه با مدل استاندارد کلورادو و سینی فلزی برای محافظت از کف خودرو. 

2021 Chevrolet Colorado

شورولت هنوز مشخص نکرده زیر کاپوت کلورادو جدید چه تغییراتی اعمال شده است؛ ولی پیش‌بینی می‌شود پیشرانه‌ی این مدل از نسخه‌ی فعلی به‌ارث رسیده باشد. پیشرانه‌‌های فعلی شورولت کلورادو شامل ۲/۸ لیتری توربودیزل ۱۸۶ اسب‌بخاری و ۲/۵ لیتری چهار سیلندر ۲۰۰ اسب‌بخاری و ۳/۶ لیتری V6 با قدرت ۳۰۶ اسب‌بخار هستند. شورولت هنوز قیمت مدل‌های مختلف کلورادو ۲۰۲۱ را اعلام نکرده است؛ اما گفته شده این خودرو سال ۲۰۲۰ وارد بازار می‌شود. 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده