جلوپنجره و چراغ جالب سفارشی برای جیپ رانگلر

جلوپنجره و چراغ جالب سفارشی برای جیپ رانگلر

جیپ رانگلر خودروی آفرود محبوبی است که انواع تجهیزات سفارشی و جالب برای آن تولید می‌شود.

شرکت اوراکل (Oracle) جلوپنجره جدیدی را بانام ProSeries برای جیپ رانگلر طراحی کرده است. البته این کیت جدید و طرح چراغ‌های روشنایی با قیمت ۸۴۵/۹۵ دلار ممکن است موردپسند همه قرار نگیرد. این جلوپنجره جدید جایگزین سیستم روشنایی استاندارد رانگلر می‌شود.

jeep

یک نوار LED چراغ‌های اصلی را احاطه کرده است و آن‌ها را در قسمت بالا به یکدیگر پیوند می‌زند و چهره جدید و خشن‌تری را به رانگلر می‌بخشد. این مجموعه جدید شامل چراغ‌های نوربالا، نورپایین و روشنایی در روز می‌شود. این جلوپنجره جدید یک طرح آینده‌نگرانه و جدیدی را به نمای سنتی جیپ رانگلر اضافه می‌کند. هنگام روشن کردن خودرو چراغ‌های روشنایی در روز آن چند بار به‌صورت متوالی روشن می‌شوند که صحنه جذاب و چشم‌نوازی را به وجود می‌آورد. این چراغ‌ها همچنین مزایای دیگری نیز دارد برای مثال چراغ‌های جلو به‌صورت مستقل قابلیت تنظیم را دارند و از این‌ جهت خریداران می‌توانند تنظیمات مدنظر خود را انجام دهند علاوه بر آن سیستم جدید نسبت به چراغ‌های سنتی ۴ برابر نور بیشتری تولید می‌کنند.

jeep

به‌صورت استاندارد این جلوپنجره جدید به رنگ مشکی عرضه می‌گردد و خریداران باید قبل از نصب آن را رنگ‌آمیزی کنند. با این حال خریداران می‌توانند هنگام خرید رنگ موردنظر خود را سفارش دهند.

منبع motor1

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید