لورینسر همچنان به تولید کیت تیونینگ مرسدس بنز S کلاس W221 می‌پردازد

لورینسر همچنان به تولید کیت تیونینگ مرسدس بنز S کلاس W221 می‌پردازد

شرکت لورینسر به‌عنوان یکی از بهترین تیونرهای محصولات مرسدس بنز، همچنان کیت‌‌های تیونینگ برای نسل W221 مرسدس بنز اس کلاس را تولید می‌کند. 

مرسدس بنز در طول ۸ سال تولید اتاق W221 اس کلاس بیش از ۵۰۰ هزار دستگاه از این خودروی لوکس را تولید کرد. اس کلاس اتاق W221 با این آمار فروش همچنان یکی از پرفروش‌ترین نسل‌های این خودروی آلمانی به شمار می‌رود. تعداد زیاد این خودرو در بازار سبب شد تا شرکت لورینسر اقدام به طراحی کیت تیونینگ پیشرانه و ظاهری برای این مدل کند. کیت تیونینگ جدید لورینسر برای مرسدس بنز اس کلاس بدون درنظرگرفتن مالیات ۱۱۹۶ دلار قیمت دارد. لورینسر برخلاف برخی تیونرها که فقط نسخه‌های قوی را تیونینگ می‌کنند برای اکثر کدهای اس کلاس کیت تیونینگ دارد. کیت‌ جدید لورینسر قابلیت نصب در مدل‌های S250 CDI، S320 CDI، S350 BlueTec، S350 CDI، S420 CDI و S500 CGI را دارد. 

Lorinser W221 Mercedes Benz S class

لورینسر یک کیت نیز برای مدل S63 AMG در نظر دارد که قدرت و گشتاور این مدل را از ۵۳۶ اسب‌بخار و ۸۰۰ نیوتن‌متر به ۵۹۵ اسب‌بخار و ۹۵۰ نیوتن‌متر افزایش می‌دهد. نسخه‌های سال‌های آخر S63 AMG هم که ۵۶۳ اسب‌بخار قدرت و ۹۰۰ نیوتن‌متر گشتاور داشتند با نصب این کیت به قدرت ۶۲۲ اسب‌بخار و گشتاور ۱۰۵۰ نیوتن‌متر دست پیدا خواهند کرد. کیت مخصوص S63 AMG قیمتی در حدود ۱۳۰۰ دلار دارد. 

Lorinser W221 Mercedes Benz S class

در کنار کیت‌های تقویت موتور، لورینسر کیت بدنه‌ی جدیدی شامل سپرهای اسپرت جلو و عقب، رکاب جانبی اسپرت و دیفیوزر عقب را به قیمت ۵۲۵۸ دلار عرضه می‌کند. بخش‌های دیگر مانند جلو پنجره‌ی کرومی و اسپویلر سقفی عقب نیز به ترتیب ۵۸۵ دلار و ۴۱۴ دلار قیمت دارند. گلگیرهای اسپرت نیز به قیمت ۱۸۲۱ دلار قابل خرید هستند. یک کیت کاهش ارتفاع مخصوص سیستم تعلیق وجود دارد که به قیمت ۴۴۱ دلار به مشتریان ارائه می‌شود. در نهایت نیز به رینگ‌های ۲۱ اینچی زیبای لورینسر به قیمت ۵۷۴ دلار می‌رسیم.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده