رولز رویس کالینان تیونینگ منصوری با قیمت ۷۲۵ هزار دلار فروخته می‌شود

رولز رویس کالینان تیونینگ منصوری با قیمت ۷۲۵ هزار دلار فروخته می‌شود

رولزرویس کالینان تیونینگ منصوری که در نمایشگاه ژنو رونمایی شده بود، به‌زودی فروخته خواهد شد.

تیونر منصوری در نمایشگاه خودرو ژنو سال ۲۰۱۹، با تعداد درخورتوجهی از خودروهای سفارشی حضور یافت. اکنون رولزرویس کالینان منصوری که در ژنو رونمایی شد، آماده‌ی فروش شده است. قیمت این شاسی‌بلند لوکس در آلمان ۷۸۵ هزار یورو (۸۷۹ هزار و ۷۸۰ دلار) است و تنها ۱۳ دستگاه از آن تولید می‌شود.

رولزرویس کالینان/ Rollsroyce cullinan

به‌تازگی، یکی از نمایندگی‌های خودرو در آلمان رولزرویس کالینان تیونینگ منصوری را ۶۴۸ هزار و ۵۰۰ یورو (۷۲۶ هزار و ۷۹۹ دلار) آگهی کرده است. این نمایندگی درزمینه‌ی فروش سوپراسپرت‌ها و خودروهایی لوکسی همچون بوگاتی شیرون فعالیت می‌کند. با توجه به قیمت ۳۲۵ هزار دلاری مدل استاندارد از شاسی‌بلند رولزرویس کالینان، نمی‌توان خرید کالینان سفارشی منصوری را معامله‌ای مقرون‌به‌صرفه نامید.

به‌گفته‌ی فروشنده‌، خودرو کالینان دو ماه پس از ثبت سفارش به‌دست مشتری می‌رسد و از تمامی لوازم‌های سفارشی منصوری بهره می‌برد. تغییرات اعمال‌شده‌ی منصوری کیت بدنه‌ی پهن، بال عقب، پوشش مخصوص موتور، سیستم اگزوز اسپرت، سیستم تعلیق تنظیم‌شونده و رینگ‌های ۲۴ اینچی را شامل می‌شود. همانند نمونه‌ی معرفی‌شده در نمایشگاه ژنو، این مدل هم از رنگ‌بندی دوگانه‌ی سیاه مات و نقره‌ای در بدنه بهره می‌برد. در کابین خودرو نیز، از تودوزی بژ روشن و تزیین تیره‌رنگ استفاده شده و هماهنگی جذابی به‌وجود آورده است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده