بنتلی فلایینگ اسپر First Edition معرفی شد

بنتلی فلایینگ اسپر First Edition معرفی شد

بنتلی نسخه‌ای ویژه از سدان لوکس فلایینگ اسپر را با نام First Edition معرفی کرد. تولید این خودرو تنها محدود به یک سال خواهد بود. 

بنتلی نسخه‌ی ویژه‌ی فرست ادیشن از نسل جدید سدان لوکس فلایینگ اسپر (Flying Spur) را معرفی کرد که در اواخر سال ۲۰۱۹ وارد بازار خواهد شد. اولین دستگاه تولیدی از بنتلی فلایینگ اسپر فرست ادیشن قرار است در یک حراجی به فروش برسد و صرف خیریه‌ی بنیاد التون جان خواهد شد. 

Bentley Flying Spur Special Edition

نسخه‌ی فرست ادیشن بنتلی فلایینگ اسپر که تنها به مدت ۱۲ ماه روی خط تولید قرار خواهد داشت، دارای مشخصه‌های ویژه و منحصر به فردی است که آن را تبدیل به خودرویی مناسب برای کلکسیونرها می‌کند. در بخش خارجی روی ستون C طرح پرچم پادشاهی بریتانیا نصب شده  که در وسط آن عدد ۱ انگلیسی قرار دارد، این پرچم روی کنسول مرکزی نیز نصب شده است. نشان First Edition درون کابین روی پشت سری‌ها دوخته شده است. 

Bentley Flying Spur Special Edition

یکی از زیباترین بخش‌های خودرو رینگ‌های ۲۲ اینچی است که توسط واحد مولینر و خودروهای سفارشی بنتلی ساخته شده‌اند. درون کابین، بنتلی نمایشگر کنسول مرکزی را روی یک صفحه‌ی چرخان قرار داده‌ است که یک سمت آن نمایشگر دیجیتالی و در سمت پشت آن نشان دهنده‌های آنالوگ با ظاهر کلاسیک قرار دارند. 

از امکانات استاندارد بنتلی فلایینگ اسپر فرست ادیشن می‌توان به سیستم دید در شب، رادار کمکی بین خطوط، HUD و کروز کنترل هوشمند اشاره کرد. از نظر امکانات، این مدل با نسخه تورینگ بنتلی فلایینگ اسپر مشابه است. درون کابین فرست ادیشن امکان تغییرات در نورپردازی داخلی وجود دارد. مشتریان می‌توانند سقف پانوراما و تزئین چوب دو رنگ داخل کابین را هم سفارش دهند. 

Bentley Flying Spur Special Edition

بنتلی فلایینگ اسپر فرست ادیشن از پیشرانه‌ی W12 تویین توربو با حجم ۶ لیتر با ۶۲۶ اسب بخار قدرت و ۸۲۰ نیوتون‌متر گشتاور استفاده می‌کند. در این خودرو از یک جعبه دنده‌ی ۸ سرعته‌ی خودکار ساخت ZF استفاده شده است که نیروی پیشرانه را به هر چهار چرخ انتقال می‌دهد. این مدل نه تنها به سیستم چهار چرخ محرک مجهز است بلکه از سیستم چهار چرخ فرمان پذیر نیز بهره می‌برد. با این مشخصات، بنتلی فلایینگ اسپر می‌تواند به سرعت‌گیری صفر تا صد کیلومتر بر ساعت ۳.۷ ثانیه و حداکثر سرعت ۳۳۳ کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده