فورد سوپردیوتی ۲۰۲۰ نسخه آفرود معرفی شد

فورد سوپردیوتی ۲۰۲۰ نسخه آفرود معرفی شد

فورد بسته‌ی آف‌رود تریمور را برای سری وانت‌های F-250 و F-350 سوپردیوتی رونمایی کرد. این بسته تا پایان سال جاری به بازار عرضه می‌شود.

آخرین‌باری که فورد با لوگو تریمور (Tremor) در وانت به‌بازار آمد، سال ۲۰۱۴ بود؛ یعنی زمانی‌که نسل قبلی پیکاپ فورد F-150 نسخه‌ی اسپرت جدیدی با تغییرات مختلف در داخل و خارج دریافت کرد. فورد باردیگر با تریمور بازمی‌گردد؛ اما این‌بار از تریمور به‌عنوان بسته‌ی آف‌‌رود برای وانت‌های F-250 و F-350 بهره می‌برد.

Ford F-Series Super Duty / وانت فورد سری اف سوپردیوتی

بسته‌ی تریمور برای تریم‌های XLT،Lariat و کینگ‌رنچ و پلاتینیوم دردسترس خواهد بود و به لاستیک‌های ۳۵ اینچی ویژه‌ی تمام‌ مسیرها با حداکثر کشش برای رانندگی در جاده‌های ناهموار مجهز می‌شود. این لاستیک‌ها بزرگ‌ترین لاستیک‌های استفاده‌شده در وانت پهن‌پیکر هستند که همراه‌با رینگ‌های ۱۸ اینچی سفارشی به رنگ سیاه‌ مات عرضه شده‌اند. 

Ford F-Series Super Duty / وانت فورد سری اف سوپردیوتی

مشتریان می‌توانند این بسته را با پیشرانهی بنزینی کاملا جدید ۷.۳ لیتری V8 یا پیشرانه‌ی ۶.۷ لیتری دیزل تهیه کنند که هر دو با جعبه‌دنده‌ی خودکار ۱۰ سرعته به‌کار گرفته می‌شوند. علاوه‌براین، بسته‌ی تریمور امکاناتی مانند دیفرانسیل لغزش محدود در جلو و قفل دیفرانسیل مجهز به کنترل الکترونیکی در عقب نیز در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. 

Ford F-Series Super Duty / وانت فورد سری اف سوپردیوتی

فورد اشاره می‌کند وانت سوپردیوتی مجهز به بسته‌ی تریمور با صفحاتی درکنار بدنه برای جلوگیری از خسارت و سینی‌های زیر پیشرانه ارائه می‌شود. حالت‌های رانندگی انتخابی نیز دردسترس خواهد بود ازجمله حالت جدید حرکت روی سنگ که برای حرکت در شرایط ناهموار طراحی شده است. قابلیت Trail Control که در وانت فورد F-۱۵۰ رپتور و مدل رنجر نیز دیده می‌شود، اولین‌بار در فورد سوپردیوتی نیز استفاده خواهد شد و به‌طورعمده مانند سیستم کنترل‌کروز آف‌رود کار می‌کند. 

Ford F-Series Super Duty / وانت فورد سری اف سوپردیوتی

فورد بسته‌ی آف‌رود تریمور را برای تمام نسخه‌های سوپردیوتی ۲۰۲۰ تا اواخر امسال دردسترس قرار خواهد داد. شایان ذکر است هنوز جزئیاتی از قیمت این بسته ارائه نشده است. 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده