جیپ رانگلر تیونینگ کان دیزاین رونمایی شد

جیپ رانگلر تیونینگ کان دیزاین رونمایی شد

کان دیزاین از نسخه‌ای لوکس و ارتقایافته از جیپ رانگلر رونمایی کرده است که شاهین سیاه نام دارد. این خودرو در عین ظاهر نظامی خود، امکانات بسیار لوکس دارد.

با اینکه نسل جدید جیپ رانگلر نسبت به نسل قبلی خود از هر جهت بهبود پیدا کرده است ولی مدل قبلی نیز خودرویی بسیار توانمند و قوی بود. نسل قبلی جیپ رانگلر هم، به‌حدی جذابیت دارد که تیونر کان دیزان در چلسی تصمیم به ارتقاء اساسی آن بگیرد. نتیجه‌ی نهایی خودرویی است که تیونر آن را Black Hawk Expedition یا شاهین سیاه نام‌گذاری کرده است. به‌گفته‌ی کان دیزان، این خودرو براساس مدل ۳.۶ لیتری ۲۸۰ اسب بخاری رانگلر ۲۰۱۸ ساخته شده که از نوع فرمان راست است و تنها ۸۰ کیلومتر کارکرد دارد.

kahn design jeep wrangler

در ابتدا تیونر رنگ بدنه را به سبز جنگلی مشابه خودروهای نظامی قدیمی جیپ تغییر داده است. حتی سپرها، سقف و گلگیرها نیز رنگ شده‌اند. روی این خودرو چراغ‌های روشنایی در روز LED بین سپر و گلگیر نصب شده است و دو چراغ LED دیگر نیز روی ستون A قرار دارند. یک لایت بار بزرگ LED هم روی سقف نصب شده است تا دیگر هیچ مشکلی برای تردد در شب برای این جیپ وجود نداشته باشد.

kahn design jeep wrangler

سایر تغییرات این خودرو شامل درپوش باک مشکی رنگ جدید، گل پخش‌کن، سیستم اگزوز جدید هدرزدار با خروجی‌هایی به قطر ۱۰۰ میلی‌متر، لاستیک یدکی جدید، کیت افزایش ارتفاع سیستم تعلیق، رینگ‌های ۲۰ اینچی موندیال رترو مشکی رنگ و تایرهای 275/55 هستند.

kahn design jeep wrangler

درحالی‌که رانگلر بلک هاوک اکسپدیشن در نمای بیرونی خود خودرویی بسیار خشن و اسپرت است اما در داخل کابین قضیه فرق دارد و شاهد اتاقی لوکس برای این خودرو هستیم. کان صندلی‌های جلویی این خودرو را با نمونه‌های اسپرت ساخت GTB جایگزین کرده است که دارای روکش چرمی هستند. تقریبا تمامی بخش‌های کابین تودوزی شده‌اند و دارای روکش چرمی هستند. از امکانات کابین باید به کفپوش‌های جدید، پدال‌های فلزی سوراخ دار و پلاک فلزی مخصوص خودرو اشاره کرد.

kahn design jeep wrangler

کان این جیپ را با قیمت ۹۳ هزار دلار به فروش می‌رساند. این در حالی است که نسل جدید جیپ رانگلر به قیمت ۵۶ هزار دلار در اروپا فروخته می‌شود. البته نباید فراموش کرد، کیفیت ساخت محصولات کان دیزاین بسیار بالا است و در حد خودروهای دست‌ساز کلکسیونی، طرفدار دارد.

kahn design jeep wrangler

 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده