تیزر رسمی فیلم Ford V Ferrari منتشر شد

تیزر رسمی فیلم Ford V Ferrari منتشر شد

شرکت فاکس قرن بیستم اولین تیزر رسمی فیلم سینمایی Ford V Ferrari را منتشر کرد؛ فیلمی که داستان تلاش فورد برای شکست فراری در لمانز را به‌تصویر می‌کشد.

پس از آنکه ماه گذشته اینترتینمنت ویکلی (Entertainment Weekly) پیش‌نمایشی از فیلم سینمایی Ford V Ferrari ارائه داد، شرکت فاکس قرن بیستم (20th Century Fox) اولین تیزر رسمی آن را منتشر کرد. محصول جدید فاکس قرن بیستم که شباهت بسیاری به فیلم Rush دارد، براساس داستانی واقعی و با شخصیت‌های واقعی ساخته شده: تصمیم فورد برای ساخت خودرو مسابقه‌ای به‌منظور شکست فراری در مسابقات لمانز ۱۹۶۶.

Ford V Ferrari / تیزر فورد و فراری

در تیزر مشاهده می‌کنیم که چگونه فورد به کارول شلبی با هنرپیشگی مت دیمون نزدیک می‌شود تا تمام این اتفاقات رخ دهد. وقتی لی لاکوکا، مدیر فورد، با هنرپیشگی جان برنتال از شلبی سؤال می‌کند چه چیزی باید بدهیم تا بتوانیم در رقابت‌های افسانه‌ای استقامت لمانز بر فراری غلبه کنیم، شلبی توضیح می‌دهد:

این چیزی است که با پول می‌توان خرید و چیزی بیشتر از سرعت است. راننده‌ای کامل پشت فرمان برای غلبه بر فراری لازم است و کن مایلز باید این کار را انجام دهد.

Ford V Ferrari / تیزر فورد و فراری

کن مایلز، مهندس و راننده‌ی  خودرو مسابقه‌ای، با هنرپیشگی کریستین بیل در فیلم کسی است که به فورد برای رسیدن به هدفش کمک می‌کند. زمانی‌که مایلز از شلبی سؤال می‌کند: «چه مدت برای انجام این کار گفته بودید؟ ۲۰۰ یا ۳۰۰ سال؟» شلبی پاسخ می‌دهد: «۹۰ روز». سپس، دو نفر برای ساخت و آزمایش فورد GT40 و رفتن به لمانز آماده می‌شوند و همه می‌دانند که چه اتفاقی افتاده است: خودروهای مسابقه‌ای فورد با پیروزی حماسی ۱-۲-۳ از خط پایان عبور می‌کنند.

صحنه‌های انتخاب‌شده برای تیزر کاملا تمایل شلبی را برای شکست‌دادن فراری نشان می‌دهد، هنگامی‌که هنری فورد دوم با هنرپیشگی تریسی لتس از او می‌خواهد به «جنگ با فراری برود». پایان تیزر نشان می‌دهد مدیر فورد پس از اینکه شلبی از او می‌خواهد دور کوتاهی با فورد GT40 بزنند، شروع به گریه‌کردن می‌کند.

Ford V Ferrari / تیزر فورد و فراری

فیلم سینمایی Ford V Ferrari به کارگردانی جیمز منگُلد و نویسندگی جیز و جان باترورث از ۱۵نوامبر (برابر با ۲۴آبان) روی پرده سینما خواهد رفت. 

دانلود    360P          720P

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده