بی‌ ام‌ و سری 8 مدل چهاردر گرن کوپه، به‌زودی معرفی خواهد شد

بی‌ ام‌ و سری 8 مدل چهاردر گرن کوپه، به‌زودی معرفی خواهد شد

بی‌ام‌و به‌تازگی اولین عکس‌ از سری ۸ گرن کوپه را منتشر کرده است. این خودرو ماه آینده به‌صورت رسمی معرفی خواهد شد.

شرکت بی‌ام‌و اخیرا اولین عکس‌ رسمی از مدل سری ۸ گرن کوپه ۲۰۲۰ را منتشر کرده است. این خودرو ماه آینده رونمایی خواهد شد و بی‌ام‌و از آن با‌ عنوان خودرو اسپرت چهار در با ظرافت به کمال رسیده یاد کرده است. شرکت بی‌ام‌و از انتشار هرگونه اطلاعاتی در رابطه با این خودرو سرباز زده؛ اما آن را این‌گونه توصیف کرده است:

این مدل دارای تقارن قدرتمند و خطوط دینامیک شناور خواهد بود که هاله‌ای از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد یک خودرو اسپرت را به‌وجود می‌آورد.

بی‌ام‌و اعلام کرده که سری ۸ گرن کوپه از فاصله محوری بلند‌تری بهره می‌برد تا درنتیجه فضای بیشتری برای سرنشینان عقب دردسترس باشد. علاوه‌براین، به‌گفته‌ی بی‌ام‌و، سیستم تعلیق این نمونه هم تغییراتی را تجربه کرده است تا نسبت به مدل‌های کوپه و کانورتیبل راحتی بیشتری را ارائه بدهد. با وجود اینکه عکس‌های منتشرشده ظاهر خودرو را نمایان نمی‌کنند؛ اما طبق عکس‌های جاسوسی گذشته می‌دانیم که گرن کوپه چهره‌ای مشابه نسخه کوپه و کاپوت کشیده‌ خواهد داشت.

2020 BMW 8 Series Gran Coupe

بزرگ‌ترین تغییرات از ستون A به عقب انجام گرفته که شاهد سقف شیب‌دار و دودر هستیم. با این وجود، گلگیرهای عضلانی به‌کاررفته در نمونه کوپه، در گرن کوپه هم دیده می‌شود. در قسمت کابین خودرو، پیش‌بینی می‌شود که تمام ویژگی‌های نسخه کوپه از جمله نمایشگرهای ۱۲.۳ و ۱۰.۲ اینچ به‌کار رفته باشد. خریداران می‌توانند انتظار داشته باشند که کنسول وسط مشابه، فرمان سه شاخه و تریم آلومینیومی داخل خودرو را هم تجربه کنند.

2020 BMW 8 Series Gran Coupe

شرکت بی‌ام‌و هنوز اطلاعات فنی این خودرو را منتشر نکرده؛ اما می‌توانیم حدس بزنیم که پیشرانه گرن کوپه هم مانند هم‌خانواده‌های خود در سری ۸ خواهد بود. درنتیجه، احتمالا نمونه 840d با پیشرانه ۳ لیتری ۶ سیلندر دیزلی با ۳۱۶ اسب‌بخار قدرت و ۶۸۰ نیوتن‌متر گشتاور معرفی می‌شود. نمونه بعدی احتمالا M850i نام دارد که با پیشرانه ۴.۴ لیتری تویین توربو ۸ سیلندر با ۵۲۳ اسب‌بخار قدرت و ۷۵۰ نیوتن‌متر گشتاور معرفی می‌شود. بی‌ام‌و مدل M8 گرن کوپه را معرفی خواهد کرد که احتمالا ۶۱۷ اسب‌بخار قدرت تولید خواهد کرد. 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع CARSCOOPS
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده