ون لوکس مرسدس بنز کلاس V با تیونینگ کلاسن معرفی شد

ون لوکس مرسدس بنز کلاس V با تیونینگ کلاسن معرفی شد

تیونر آلمانی کلاسن نسخه‌ای لوکس از ون مرسدس بنز کلاس V ارائه کرده که از امکانات داخلی سدان S کلاس و قابلیت‌های الکترونیکی بهره می‌برد.

افراد ثروتمند ممکن است همیشه در خرید مرسدس بنز کلاس S تردید نداشته باشند؛ اما گاهی اوقات، خرید خودروهای لوکس چهارنفره می‌تواند دردسرهایی نیز ایجاد کند. به‌عنوان مثال، اگر فرد بخواهد جلسه کاری خود را در داخل مرسدس بنز کلاس اس برگزار کند و تعداد افراد جلسه چهار نفر باشند، با مشکل رو‌به‌رو می‌شود. در این حالت، فرد مجبور است جلسه‌ی خود را در رستوران یا محیط کار و با حضور تمام افراد تشکیل دهد.

Mercedes benz V-Class / ون مرسدس بنز کلاس V

بااین‌حال، تیونر کلاسن (Klassen) چنین مشکلی را با نسخه‌ای لوکس از ون مرسدس بنز کلاس V حل کرده است. این شرکت روش‌هایی برای برگزاری جلسات در داخل این مینی‌ون پیدا کرده؛ اما محصول جدید به‌اندازه‌ی مرسدس بنز اس کلاس نیز لوکس خواهد بود.

Mercedes benz V-Class / ون مرسدس بنز کلاس V

کلاسن به‌معنای واقعی کلمه نام خود را با این مرسدس بنز V-Class به‌نمایش می‌گذارد. پس از بازکردن درهای اتوماتیک ون، سرنشینان با چهار صندلی تزیین‌شده با بهترین مواداولیه رو‌به‌رو خواهند شد. صندلی‌ها بسیار باکیفیت هستند و دقیقا احساس نشستن در مرسدس بنز کلاس S را به سرنشین القا می‌کنند؛ زیرا به‌طور مستقیم از سدان لوکس آلمانی قرض گرفته شده‌اند. به‌غیر از مواد چرمی باکیفیت، فیبرکربن یکی دیگر از مواد اصلی مرسدس بنز کلاس V با تیونینگ کلاسن است.

Mercedes benz V-Class / ون مرسدس بنز کلاس V

با تمام این‌ها، این هنوز بهترین بخش طراحی کلاسن نیست. استعدادهای اصلی کلاسن در طراحی و تزیین ون مرسدس بنز، در امکانات و قابلیت‌های الکترونیکی داخل کابین کارکرد بیشتری دارد. همه‌چیز در داخل کابین را می‌توان ازطریق iPad در ردیف سوم کنترل کرد؛ ازجمله نور محیط، کنترل صندلی‌ها، ماساژور، میزهای اضافی، کشوها و حتی دوربین‌های جلو و عقب. در داخل این مینی‌ون لوکس، حتی پلی‌استیشن ۴ هم نصب شده است تا علاقه‌مندان به بازی‌ بتوانند اوقات خوشی در سفر داشته باشند. علاوه‌بر این قابلیت، کنترل تمام پارامترها ازطریق دستورهای صوتی نیز انجام می‌شود.

Mercedes benz V-Class / ون مرسدس بنز کلاس V

ون مرسدس بنز کلاس V با طراحی داخلی کلاسن می‌تواند گزینه‌ی ایده‌آلی برای گذران اوقات فراغت در طول سفر باشد. کلاسن این ون لوکس را معرفی کرده تا علاقه‌مندان بدون فکرکردن به هزینه ساعت‌های خوشی در سفر تجربه کنند. 

دانلود    360P      720P

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده