لامبورگینی هوراکان Super Trofeo Evo Collector رونمایی شد

لامبورگینی هوراکان Super Trofeo Evo Collector رونمایی شد

لامبورگینی طی رویدادی در ژنو نسخه کالکتور سوپراسپرت هوراکان سوپر تروفئو ایوو ۲۰۱۹ را با طرح شرکت ساعت‌سازی راجر دوبویس رونمایی کرد. 

تیم مسابقه‌ای لامبورگینی (Lamborghini Squadra Corse) نسخه ویژه خودروی سوپراسپرت هوراکان سوپرتروفئو ایوو کالکتور ۲۰۱۹ را رونمایی کرد که قرار است در مسابقات قهرمانی لامبورگینی شرکت کند. نسخه کالکتور جدید طی رویدادی در شرکت ساعت‌سازی راجر دوبویس (Roger Dubuis) سوئیس در ژنو معرفی شد؛ این ساعت‌ساز معتبر از سال ۲۰۱۷ میلادی با تیم لامبورگینی همکاری می‌کند.  

Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo Collector / لامبورگینی هوراکان

این سوپراسپرت دارای طرح جدید سیاه و طلایی رنگ طراحی‌شده توسط لامبورگینی، با بدنه فیبر کربن سیاه مات، جزئیات طلایی در سپر جلو، کاپوت، دو طرف بدنه، دیفیوزر و باله عقب به منظور برجسته کردن آیرودینامیک فوق‌العاده لامبورگینی هوراکان سوپر تروفئو ایوو است. روی سقف طرح‌های گرافیکی وجود دارد که کالیبر ساعت اکسکالیبور هوراکان پرفورمانته را نشان می‌دهد. این آخرین ساعت یادمان ساعت‌ساز راجر دوبویس برای ادای احترام به خودروهای اسپرت لامبورگینی پس از ساعت اکسکالیبور اونتادور S است.  

Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo Collector / لامبورگینی هوراکان

عناصر برجسته در کالیبر ساعت به اجزای خاصی از پیشرانه خورجینی ۱۰ سیلندر 630 CV در نسخه‌های هوراکان جاده‌ای و سوپر تروفئو اشاره می‌کنند. طرح «X» که کالیبر ساعت را محصور می‌کند، در حقیقت به فریم «X شکل» لامبورگینی هوراکان اشاره دارد که پیشرانه خودرو را محافظت می‌کند. پوشش عقب این ساعت جدید که فقط در ۸۸ نمونه تولید شده است، طراحی دینامیکی رینگ‌های چرخ خودروی سوپراسپرت را به تصویر می‌کشد؛ همان‌طور که دسته کوک ساعت نیز به مهره رینگ محصولات لامبورگینی اشاره می‌کند.  

Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo Collector / لامبورگینی هوراکان

مشارکت بین تیم مسابقه‌ای لامبورگینی و راجر دوبویس در سال ۲۰۱۷ براساس ارزش‌های مشترکی از جمله جست‌وجو برای کمال در زمینه مکانیک، نوآوری مستمر، طراحی منحصربفرد و صنایع دستی هنری و گرانبها در محصولات هر دو شرکت آغاز شد. همکاری بین دو برند تجاری نیز به سمت ایجاد تجارب منحصربه‌فرد برای جذب مشتریان حرکت می‌کند و دو دنیای مختلف را که به نظر می‌رسد از هم دور باشند، به یکدیگر نزدیک خواهد کرد. 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع thenewsmarket
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده