هوندا سیویک با تیونینگ Mugen رونمایی شد

هوندا سیویک با تیونینگ Mugen رونمایی شد

یک کیت بدنه اسپرت برای هوندا سیویک تایپ R توسط تیونر Mugen معرفی شده است که ظاهری بسیار اسپرت و خشن دارد.

یکی از کیت‌های اسپرت که برای هوندا سیویک تایپ R در نمایشگاه اتوسالن توکیو ۲۰۱۸ رونمایی شد متعلق به تیونر Mugen بود. کیت بدنه‌ی این تیونر حسابی قیافه‌ی سیویک تایپ R را اسپرت کرده است. جالب است که جلوپنجره‌ی هوندا سیویک تایپ R در این کیت شباهت زیادی به محصولات آئودی دارد. این کیت بدنه در بخش‌های کاپوت و سپرها تماما از فیبر کربن ساخته شده است.

Honda Civic Type R Mugen RC20GT Package

تیونر عنوان کرده است که تغییرات در این هوندا سیویک تایپ R فراتر از ظاهر خودرو هستند و در طراحی این کیت نه تنها به مسائل آیرودینامیک بلکه به بهبود خنک‌کاری موتور نیز توجه شده است. در کنار این تغییرات تیونر اقدام به تقویت موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر توربوشارژردار هوندا سیویک تایپ R نیز کرده اما اشاره‌ای به نتیجه‌ی تغییرات نشده است. موتور هوندا سیویک تایپ R در حالت استاندارد می‌تواند ۳۰۶ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتون‌متر گشتاور تولید کند.

Honda Civic Type R Mugen RC20GT Package

اگر به نظرتان این کیت کمی زیاده‌روی در خود دارد، Mugen یک کیت دیگر با تغییرات کم‌تر هم دارد. کیت تیونینگ Mugen چندان هم بی‌رقیب نیست و هوندا در سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بود که در حال کار روی نسخه‌ای قوی‌تر از سیویک تایپ R است و حتی احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی ۴ چرخ محرک از این خودرو وجود دارد. ممکن است این مدل قدرتمند همان مدل فیس لیفتی باشد که سال گذشته تصویر جاسوسی آن منتشر شد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1 autoguide
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده