اتحاد فولکس واگن و فورد به‌صورت رسمی آغاز شد

اتحاد فولکس واگن و فورد به‌صورت رسمی آغاز شد

اتحاد جهانی شرکت‌های خودروسازی فولکس‌واگن و فورد موتور با هدف افزایش مشارکت در تولید وانت و ون، به‌طور رسمی آغاز شد.

امروز اتحاد رسمی جهانی بین شرکت‌های خودروسازی فولکس‌واگن و فورد موتور، به منظور رقابت بهتر و نوآوری در چشم‌انداز صنعت خودرو اعلام شد. در ابتدای شکل‌گیری این اتحاد که شامل مالکیت متقابل نمی‌شود، دو خودروساز تا اوایل سال ۲۰۲۲ وانت سایز متوسط ​​و ون‌ تجاری روانه‌ی بازارهای جهانی می‌کنند. این اتحاد باعث می‌شود که دو طرف بتوانند بهبود قابل توجهی در درآمد ناخالص سالانه داشته باشند.

Ford /فورد ون

در همین حال فولکس‌واگن و فورد همچنین یادداشت تفاهمی برای بررسی همکاری در فناوری خودرو خودران، خدمات حمل‌ونقل و خودروی الکتریکی امضا کردند؛ این دوشرکت به‌دنبال یافتن فرصت‌های بالقوه برای همکاری‌های بیشتر در آینده هستند و برنامه‌هایی برای سایر کلاس‌های خودرو نیز در نظر دارند.

James Hackett Ford CEO / جیمز هکت مدیر عامل فورد

جیمز هکت، مدیرعامل فورد در این زمینه اظهار داشت:

این اتحاد به‌مرور زمان به هر دو شرکت کمک خواهد کرد که ارزش بیشتری ایجاد کرده و نیازهای مشتریان و جامعه را برآورده کنند. این همکاری علاوه‌بر راندمان قابل توجه، سازگاری دوشرکت را هم بهبود می‌بخشد و فرصتی برای همکاری در شکل‌گیری عصر جدید خدمات حمل‌ونقل ایجاد می‌کند.

هربرت دایس فولکس‌واگن / volkswagen

دکتر هربرت دیس، مدیرعامل فولکس‌واگن گفت:

فولکس‌واگن و فورد منابع مشترک، توانایی‌های حوزه نوآوری و موقعیت تکمیل‌کننده خود در بازار را برای خدمت به میلیون‌ها مشتری در سراسر جهان فراهم می‌کنند. در عین حال، این اتحاد باید پایه و اساس ما برای بهبود رقابت باشد.

فورد و فولکس‌واگن پیشینه‌ی موفقی در زمینه‌ی تولید ون و وانت در سراسر جهان دارند که از جمله می‌توان به موفقیت محصولاتی مانند فورد ترانزیت و رنجر، یا فولکس‌واگن ترنسپورتر، Caddy و آماروک اشاره کرد. 

ford / فورد ون

این دو خودروساز طی سال گذشته در مجموع حدود ۱.۲ میلیون خودرو تجاری سبک فروختند؛ این مقیاس تولید می‌تواند به همکاری بیشتر و افزایش حجم صنعت خودرو در آینده تبدیل شود. به‌ویژه با افزایش تقاضا برای خرید وانت پیکاپ متوسط و ون، در پنج سال آینده موفقیت بیشتری برای این اتحاد پیش‌بینی می‌شود.

volkswagen / فولکس واگن ون

در اولین مرحله‌ی این اتحاد، فورد وظیفه‌ی مهندسی و ساخت وانت پیکاپ سایز متوسط ​را ​برای هر دو شرکت (تا سال ۲۰۲۲) بر عهده خواهد داشت؛ این شرکت همچنین طراحی و ساخت ون‌های تجاری بزرگ را برای مشتریان اروپایی آغاز خواهد کرد. از سوی دیگر، فولکس‌واگن نیز یک ون شهری جدید تولید خواهد کرد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده