محمدرضا سروش؛ مدیرعامل سایپا شد

 محمدرضا سروش؛ مدیرعامل سایپا شد

با حکم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، محمدرضا سروش جانشین قاسم جهرودی در سمت مدیریت عامل این شرکت شد.

محمدرضا سروش دانش آموخته مهندسی مکانیک از دانشکده فنی دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی، کارشناس ارشد مهندسی صنایع (مدیریت سیستم ها و بهره‌وری) از دانشگاه صنعتی شریف و دارنده دکترای مدیریت مالی استراتژیک (DBA) است. او از سال ۷۴ تا ۷۶ معاون توسعه ساخت داخل گروه بهمن، ۷۶ تا ۸۶ مدیرعامل گروه بهمن و از سال ۹۰ تا ۹۴، مدیرعامل و عضو هیات مدیره گروه بهمن بوده است. سروش در پرونده کاری خود دو دوره مدیرعاملی هلدینگ بهمن، نائب رییس بورس کالا و عضویت در هیات مدیره شرکت های بزرگی در سطح ملی را نیز داشته است.

 با حکم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، محمدرضا سروش جانشین قاسم جهرودی در مدیریت عامل این شرکت شد. در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل جدید در ایمیدرو، منصور معظمی، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با بیان این که برخی به دنبال نارضایتی هستند و تا به امروز دست به هرکاری زده اند، گفت:

چهارم نوامبر زودتر از آن چه پیش بینی می شد اتفاق افتاد و به طور قطع آمریکا قادر نخواهد بود صادرات نفت ایران را صفر کند.

منصور معظمی

منصور معظمی با تاکید بر این که ایران ۴۰ سال است که با تحریم دست به گریبان بوده و این دوران را پیش از این گذرانده است، تصریح کرد:

در حال حاضر ۱۹ میلیون دستگاه خودرو در کشور در حال تردد است و شرایطی بر صنعت خودرو کشور حادث شده که تولیدکنندگان از شرایط منتفع نمی شوند و تنها واسطه گران برنده این شرایط هستند. در صورت بدعهدی شرکت های خارجی همکار صنعت خودرو، چه کاری از دست مدیران عامل ایران خودرو و سایپا بر می آید در چنین شرایطی با وجود همه احترامی که برای قطعه سازان قائل هستم اما فضایی ایجاد شده که مناسب نیست.

در صنعت نفت پیمانکارانی وجود دارند که حتی یک سنت دریافت نکرده اند اما قطعه سازان در اظهارات خود با رسانه ها تکرار می کنند که از خودروسازان طلبکار هستند این در حالیست که هراقدامی که لازم بوده را تاکنون در جلسات ایدرو انجام داده ایم تا شرایط سامان یابد.

 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع تسنیم
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده