مرسدس بنز میباخ S600 با تیونینگ Stealth، معرفی شد

مرسدس بنز میباخ S600 با تیونینگ Stealth، معرفی شد

یک شرکت تیونینگ در آمریکا، ظاهر سدان لوکس مرسدس میباخ S600 را به‌صورت سفارشی، تغییر داده و با بدنه‌ی ۲رنگ، نظر علاقه‌مندان را جلب کرده است.

مرسدس میباخ S کلاس به‌غیراز آپشن‌های سفارشی که مستقیماً توسط دپارتمان لوکس مرسدس‌بنز ارائه می‌شوند، واقعاً به تجهیزات دیگری نیاز ندارد. البته این نظر اکثریت خریداران است ولی همیشه کسانی هستند که خودروی خود را با هزینه‌ی بیشتر، جذاب‌تر می‌کنند. مثلاً مالک این S600 خاص، خواهان خودروی منحصربه‌فردتری نسبت به نمونهٔ استاندارد کارخانه‌ای بوده است. به همین دلیل به کارگاه استیلث (Stealth) در کالیفرنیا مراجعه کرده و میباخ خود را به نمونه‌ای ۲رنگ (خاکستری و مشکی) تبدیل کرده است.

Mercedes Maybach S600

مقاله‌های مرتبط:

اما تغییرات S600 سفارشی استلث، صرفاً در رنگ بدنه‌ خلاصه نمی‌شود و این سدان فوق لوکس آلمانی به رینگ‌های جدیدی هم مجهز شده، هرچند که ممکن است در نگاه اول به چشم نیایند. این رینگ‌ها که از سری فورجیاتو (Forgiato)، قطری برابر با ۲۴ اینچ دارند؛ به‌خوبی زیر گلگیرهای میباخ جای گرفته‌اند. غیر از این دو مورد، دیگر قسمت‌های خودرو بدون تغییر باقی مانده است. پس هنوز هم در زیر کاپوت آن، یک پیشرانهٔ ۶ لیتری V12 با ۲ توربوشارژر، ۵۲۰ اسب بخار قدرت و ۸۳۰ نیوتن متر قرار دارد.

Mercedes Maybach S600

البته این اولین میباخی نیست که به رینگ‌های فورجیاتو مجهز شده است. همان‌طور که در گالری تصاویر قرار داده شده ملاحظه می‌کنید، رینگ‌های فورجیاتو روی نمونه‌های زیادی از محصولات قدیمی میباخ نصب شده‌اند. این خودروها متعلق به زمانی هستند که میباخ به‌عنوان یک برند مستقل فعالیت می‌کرد اما سپس دایملر آن‌را منحل کرد و این نام باسابقه را در قالب بخش لوکس زیرمجموعه‌ی مرسدس بنز بازگرداند.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده