مدل مفهومی رنو K-Ze معرفی شد

مدل مفهومی رنو K-Ze معرفی شد

کراس‌اور K-Ze محصول تمام برقی جدید رنو است که سال ۲۰۱۹ در کارخانه دانگ فنگ چین تولید می‌شود و در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

مدل مفهومی و برقی رنو K-Ze به‌عنوان پیش نمایش مدل تولیدی سال ۲۰۱۹، رونمایی شد. کراس‌اور کامپکت K-Ze ابتدا در چین عرضه و سپس به‌صورت جهانی فروخته خواهد شد.

رنو K-Ze توسط شرکت خودروسازی e-GT که حاصل همکاری نیسان و دانگ‌فنگ است، در چین عرضه می‌شود. K-Ze با هر بار شارژ باتری، ۲۵۰ کیلومتر مسافت را پشت سر می‌گذارد و از تجهیزات رفاهی و ایمنی مختلفی چون حسگرهای پارک، دوربین دید به عقب و سیستم اطلاعات و سرگرمی با خدمات آنلاین اینترنتی و راهیاب ماهواره‌ای، استفاده می‌کند.

Renault K-Ze


کارلوس گوسن رئیس هیئت مدیره‌ی اتحاد فرانسوی‌ها و ژاپنی‌ها تأیید کرد که در کنار عرضه‌ی K-Ze در خانه تا سال ۲۰۲۱، مدل‌ هیبرید کلیو (Clio) و پلاگین هیبرید کپچر و مگان هم تا سال ۲۰۲۰ به اروپا خواهند رسید. گوسن اشاره کرد که رنو مدت‌ها در حال بررسی بازار خودروهای برقی بوده و تنها برندی است که از این فناوری نوین، سودآوری داشته است. K-Ze بر اساس پلتفرم CMF A رنو کوئید مهندسی شده است؛ اطلاعات بیشتری از مدل K-Ze داده نشده است و بیشتر صحبت‌های گوسن در حوزه‌ی بازار چین و برنامه‌ی جدی رنو برای تولید مدل‌های بیشتر الکتریکی خلاصه می‌شود.

چینی‌ها رنو K-Ze را برای عرضه در خانه تولید خواهند کرد؛ خط تولید مدل اروپا هنوز مشخص نشده است.

 

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع autocar caradvice
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده