تبلیغات گسترده عربستان به بهانه میزبانی فرمول E

تبلیغات گسترده عربستان به بهانه میزبانی فرمول E

اقدام جدید شاهزاده عربستان سعودی برای تغییر چهره این کشور، برگزاری مسابقات فرمول E همراه با موسیقی زنده است. برای تبلیغ این پروژه، فیلیپه ماسا راننده سابق فرموبل یک به عربستان سفر کرد.

عربستان سعودی ۲۴ آذرماه امسال در پیست الدیریا میزبان اولین مسابقه از فصل پنجم مسابقات فرمول E خواهد بود.

برای تبلیغ این مسابقه فیلیپه ماسا راننده سابق فرمول یک و راننده فعلی فرمول E تیم ونتورا به عربستان سعودی سفر کرده و نمایشی با خودرو کاملا جدید Gen2 داشته است. مسابقات در اثر تاریخی که جزو میراث فرهنگی یونسکو است و در اطراف شهر ریاض قرار دارد برگزار خواهد شد. این مسابقه علاوه بر اولین بودن در فصل پنجم فرمول E، بزرگترین فستیوال مسابقات رانندگی، موسیقی زنده و سرگرمی در تاریخ عربستان سعودی خواهد بود. همچنین در این رویداد برای اولین بار توریست‌ها نیاز به مراحل طولانی برای گرفتن ویزا نخواهند داشت.

فرمول e عربستان سعودی

عبدالعزیز آل سعود، قائم مقام سازمان ورزش عربستان سعودی می‌گوید:

این لحظه‌ای تاریخی برای عربستان سعودی و باعث افتخار است. حضور داشتن مسابقه‌ای آینده نگرانه و مانند فرمول E در کشور ما بسیار دلگرم کننده و نوید بخش آینده ای روشن برای ماست. کشور ما خانه میلیون ها نفر از طرفداران مسابقات خودرو است. و برای بسیاری از آن‌ها حضور فیلیپه ماسا و رانندگی او با خودروی Gen2 در خیابان های ریاض باور نکردنی است. آن‌ها اکنون مسابقه‌ای در تقویم فرمول E دارند، همچنین اضافه کردن موسیقی زنده به هیجان این رویداد افزوده است.

۱۱ تیم به مسابقه در فصل پنجم قهرمانی فرمول E خواهند پرداخت که شامل بی‌ام‌و، آئودی، دی اس، نیسان، جگوار، ویرجین، ماهیندرا و نیو می‌شود.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده