شاسی بلند رضوانی تانک X، معرفی شد

سه‌شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
مدل جدید شاسی‌بلند رضوانی با نام TANK X، از پیشرانه‌ی V8 سوپرشارژ هلکت با قدرت ۷۰۷ اسب بخار، استفاده می‌کند.

یک سال پیش بود که اولین شاسی‌بلند رضوانی موتورز با نام تانک (TANK) رونمایی شد؛ اوایل تابستان سال جاری، نسخه‌ی نظامی تانک رضوانی به‌عنوان گران‌ترین مدل معرفی شد و حالا سومین نسخه از این شاسی‌بلند جذاب، شکاف بین مدل استاندارد و نظامی را پر می‌کند.

تانک ایکس (TANK X) جدیدترین نسخه از تنها شاسی‌بلند رضوانی است که در طراحی و ظاهر بیرونی، تفاوت مشخصی با دو مدل دیگر ندارد. این مدل همانند نسخه‌ی نظامی تانک، به پیشرانه‌ی ۶.۲ لیتری ۸ سیلندر V شکل سوپرشارژ هلکت با قدرت ۷۰۷ اسب بخار مجهز شده اما پنل‌های ضدگلوله‌ی B7 و سیستم دودزا را کار گذاشته و دوربین حرارتی دید در شب را هم به‌عنوان آپشن انتخاب کرده است.

تانک X پکیج آف‌رود سفارشی رضوانی شامل سیستم تعلیق برند FOX، اکسل Dynatrac با کمپرسور بادی، افزایش ارتفاع از سطح زمین تا ۱۵ سانتی‌متر، تایرهای مخصوص آف‌رود ۳۷ اینچ، رینگ‌های GRID Off-Road و ترمزهای ۱۶ اینچ با ۸ پیستون را به‌صورت استاندارد به‌همراه دارد. کابین X با روکش‌های چرمی و دوخت دستی، سیستم نمایش اطلاعات فنی روی شیشه (HUD) و نمایشگر ۷.۹ اینچ سیستم اطلاعات و سرگرمی تزئین شده است.

قیمت پایه‌ی تانک ایکس ۲۵۹ هزار دلار اعلام شده است که در صورت سفارش تمام آپشن‌های موجود، این مبلغ به ۳۱۰ هزار دلار می‌رسد. مدل‌های استاندارد و نظامی تانک رضوانی به‌ترتیب با قیمت پایه‌ی ۱۶۵ هزار دلار و ۲۹۵ هزار دلار، فروخته می‌شوند.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود